Новинка
-10%

Комплект гальмівних колодок, дискове гальмо BREMSI BP3264 RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_), RENAULT MEGANE
від 1 117,78 ₴
від 1 006 ₴
- В наявності
- Код: BP3264
+380 (99) 784-41-96
- +380 (67) 950-52-09
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Нові автозапчастини від офіційних постачальників за найкращими цінами, відправлення без попереднього планування. Телефонуйте, пишіть, замовляйте. Після реєстрації на нашому сайті https:/avtovega.com.ua дод. знижка -5% Автомобілі, для яких підходить запчастина гальмівних колодок, дискове гальмо BREMSI BP3264 RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1), CM0/1_), RENAULT MEE II Комплект гальмівних колодок, дискове гальмо BREMSI BP3264- BREMSI
- Довжина [мм]:156,3
- Місце встановлення: передній міст
- Висота [мм]:66,4
- Довжина 1 [мм]:155,1
- WVA номер:23215
- WVA номер:24535
- Товщина [мм]: 18
- Висота 1 [мм]:68,8
- Гальмівна система:ATE
- Применяемость:RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_), RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_), RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_), RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_), RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_), RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_), RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_), RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_), RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_), RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_), RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_), RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_), RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_), RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_), RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_), RENAULT MEGANE II Coupé-Cabriolet (EM0/1_), RENAULT MEGANE II Coupé-Cabriolet (EM0/1_), RENAULT MEGANE II Coupé-Cabriolet (EM0/1_), RENAULT MEGANE II Coupé-Cabriolet (EM0/1_), RENAULT MEGANE II Coupé-Cabriolet (EM0/1_), RENAULT MEGANE II Coupé-Cabriolet (EM0/1_), RENAULT MEGANE II Coupé-Cabriolet (EM0/1_), RENAULT MEGANE II Coupé-Cabriolet (EM0/1_), RENAULT MEGANE II седан (LM0/1_), RENAULT MEGANE II седан (LM0/1_), RENAULT MEGANE II седан (LM0/1_), RENAULT MEGANE II седан (LM0/1_), RENAULT MEGANE II седан (LM0/1_), RENAULT MEGANE II седан (LM0/1_), RENAULT MEGANE II седан (LM0/1_), RENAULT MEGANE II седан (LM0/1_), RENAULT MEGANE II седан (LM0/1_), RENAULT MEGANE II седан (LM0/1_), RENAULT MEGANE II седан (LM0/1_), RENAULT MEGANE II універсал (KM0/1_), RENAULT MEGANE II універсал (KM0/1_), RENAULT MEGANE II універсал (KM0/1_), RENAULT MANE (KM0/1), RENA RENAULT MEGANE II універсал (KM0/1_), RENAULT MEGANE II універсал (KM0/1_), RENAULT MEGANE II універсал (KM0/1_), RENAULT MEGANE II універсал (KM0/1) (KM0/1_), RENAULT MEGANE II универсал (KM0/1_), RENAULT SCÉNIC II (JM0/1_), RENAULT SCÉNIC II (JM0/1_), RENAULT SCÉNIC II (JM0/1_), RENAULT SCÉNIC II (JM0/1_), RENAULT SCÉNIC II (JM0/1_), RENAULT SCÉNIC II (JM0/1_)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bremsi |
| Код запчастини | BP3264 |
| Стан | Новий |
| Висота | 66.4 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 68.8 мм |
| Довжина | 156.3 мм |
| Товщина | 18 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Laguna, Wind, Scenic, Clio, Megane |
| Користувальницькі характеристики | |
| Запчастину | https://avtovega.com.ua/product/bremsi-bp3264-kupit |
| Каталог | https://avtovega.com.ua/catalog |
| Код | BP3264/BREMSI |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 1 006 ₴


