Новинка
-10%

Комплект гальмівних колодок, дискове гальмо BREMSI BP3113 RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_), RENAULT MEGANE
від 1 050 ₴
від 945 ₴
- В наявності
- Код: BP3113
+380 (99) 784-41-96
- +380 (67) 950-52-09
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Нові автозапчастини від офіційних постачальників за найкращими цінами, відправлення без попереднього планування. Телефонуйте, пишіть, замовляйте. Після реєстрації на нашому сайті https:/avtovega.com.ua дод. знижка -5% Автомобілі, для яких підходить запчастина гальмівних колодок, дискове гальмо BREMSI BP3113 RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1), CM0/1_), RENAULT MEE II Комплект гальмівних колодок, дискове гальмо BREMSI BP3113- BREMSI
- Довжина [мм]: 122,9
- Місце встановлення: передній міст
- Висота [мм]: 54,3
- WVA номер:23934
- Товщина [мм]: 18,3
- Гальмівна система: Lucas Girling
- Применяемость:RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_), RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_), RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_), RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_), RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_), RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_), RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_), RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_), RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_), RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_), RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_), RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_), RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_), RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_), RENAULT MEGANE II седан (LM0/1_), RENAULT MEGANE II седан (LM0/1_), RENAULT MEGANE II седан (LM0/1_), RENAULT MEGANE II седан (LM0/1_), RENAULT MEGANE II седан (LM0/1_), RENAULT MEGANE II седан (LM0/1_), RENAULT MEGANE II седан (LM0/1_), RENAULT MEGANE II седан (LM0/1_), RENAULT MEGANE II седан (LM0/1_), RENAULT MEGANE II седан (LM0/1_), RENAULT MEGANE II седан (LM0/1_), RENAULEMEMEMEGANE II (LM0_1), RENAULUT MEGANE II універсал (KM0/1_), RENAULT MEGANE II універсал (KM0/1_), RENAULT MEGANE II універсал (KM0/1_), RENAULT MEGANE II універсал (KM0/1_), RENAUL у IIEGANE (KM0/1), REUL ME (KM0/1_), RENAULT MEGANE II універсал (KM0/1_), RENAULT MEGANE II універсал (KM0/1_), RENAULT MEGANE II універсал (KM0/1_)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bremsi |
| Код запчастини | BP3113 |
| Стан | Новий |
| Висота | 54.3 мм |
| Довжина | 122.9 мм |
| Товщина | 18.3 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Megane |
| Користувальницькі характеристики | |
| Запчастину | https://avtovega.com.ua/product/bremsi-bp3113-kupit |
| Каталог | https://avtovega.com.ua/catalog |
| Код | BP3113/BREMSI |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 945 ₴


