Новинка
-10%

Комплект гальмівних колодок, дискове гальмо BREMSI BP2872 FORD FIESTA IV (JA_, JB_), FORD FIESTA IV (JA_,
від 912,22 ₴
від 821 ₴
- В наявності
- Код: BP2872
+380 (99) 784-41-96
- +380 (67) 950-52-09
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Нові автозапчастини від офіційних постачальників за найкращими цінами, відправлення без попереднього планування. Телефонуйте, пишіть, замовляйте. Після реєстрації на нашому сайті https:/avtovega.com.ua дод. знижка -5% Автомобілі, для яких підходить запчастина гальмівних колодок, дискове гальмо BREMSI BP2872 FORD FIESTA IV (JA_, JB_), FORD FIESTA IV (JA_, JBD FORDIКомплект гальмівних колодок, дискове гальмо BREMSI BP2872- BREMSI
- Довжина [мм]:151,3
- Місце встановлення: передній міст
- Висота [мм]:61
- Довжина 1 [мм]:150
- WVA номер:23202
- WVA номер:23203
- WVA номер:23604
- Товщина [мм]: 18,8
- Висота 1 [мм]:58,2
- Гальмівна система:ATE
- Застосовуваність:FORD FIESTA IV (JA_, JB_), FORD FIESTA IV (JA_, JB_), FORD FIESTA IV (JA_, JB_), FORD FIESTA IV (JA_, JB_), FORD FIESTA IV (JA_, JB_), FORD FIEST IV (J), JB_ FORD FIESTA V (JH_, JD_), FORD FIESTA V (JH_, JD_), FORD FIESTA V (JH_, JD_), FORD FIESTA V (JH_, JD_), FORD FIESTA V (JH_, JD_), FORD FIESTA V (JH_, JD_), FORD FIESTA V (JH_, JD_), FORD FIESTA V (JH_, JD_), FORD FIESTA V Van, FORD FIESTA V Van, FORD FIESTA фургон (J5_, J3_), FORD FIESTA фургон (J5_, J3_), FORD FIESTA фургон (J5_, J3_), FORD FIESTA фургон (J5_, J3_), FORD FIESTA фургон (JV_), FORD FIESTA фургон (JV_), FORD FUSION (JU_), FORD FUSION (JU_), FORD FUSION (JU_), FORD FUSION (JU_), FORD FUSION (JU_), FORD KA (RB_), FORD KA (RB_), FORD KA (RB_), FORD KA (RB_), FORD KA (RB_), FORD KA (RB_), FORD PUMA (EC_), FORD PUMA (EC_), FORD PUMA (EC_), FORD PUMA (EC_), FORD STREET KA (RL2), MAZDA 121 III (JASM, JBSM), MAZDA 121 III (JASM, JBSM), MAZDA 121 III (JASM, JBSM), MAZDA 2 (DY), MAZDA 2 (DY), MAZDA 2 (DY), MAZDA 2 (DY)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bremsi |
| Код запчастини | BP2872 |
| Стан | Новий |
| Висота | 61 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 58.2 мм |
| Довжина | 151.3 мм |
| Товщина | 18.8 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Сумісність з маркою | Mazda, Ford |
| Сумісність з моделлю | Fusion, Puma, Fiesta |
| Користувальницькі характеристики | |
| Запчастину | https://avtovega.com.ua/product/bremsi-bp2872-kupit |
| Каталог | https://avtovega.com.ua/catalog |
| Код | BP2872/BREMSI |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 821 ₴


