Новинка
-10%

Комплект гальмівних колодок, дискове гальмо BREMSI BP2868 VW TRANSPORTER IV фургон (70XA), VW TRANSPORTER IV
від 1 233,33 ₴
від 1 110 ₴
- В наявності
- Код: BP2868
+380 (99) 784-41-96
- +380 (67) 950-52-09
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Нові автозапчастини від офіційних постачальників за найкращими цінами, відправлення без попереднього планування. Телефонуйте, пишіть, замовляйте. Після реєстрації на нашому сайті https:/avtovega.com.ua дод. знижка -5% Автомобілі, для яких підходить запчастина гальмівних колодок, дискове гальмо BREMSI BP2868 VWlyPORTER IV фургон (70XA), VW TRANSPORTER IV фургон (70XA), VW TRANSPORTER IV фургонКомплект гальмівних колодок, дискове гальмо BREMSI BP2868- BREMSI
- Довжина попередження контакту [мм]:210
- Довжина [мм]:156,4
- Місце встановлення: передній міст
- Висота [мм]:68,5
- Кількість датчиків зношування [на вісь]:1
- WVA номер:23162
- WVA номер:23163
- Товщина [мм]:19,6
- Датчик зносу: вмик. датчик зносу
- Гальмівна система:ATE
- Застосовуваність: VW TRANSPORTER IV фургон (70XA), VW TRANSPORTER IV фургон (70XA), VW TRANSPORTER IV фургон (70XA), VW TRANSPORTER IV фургон (70XA), VW TRANSPORTER IV фургон (70XA), VW TRANSPORTER IV фургон (70XA), VWORPORTER IV фургон (70XA), VW TRANSPORTER IV фургон (70XA), VW TRANSPORTER IV фургон (70XA), VW TRANSPORTER IV фургон (70XA), VW TRANSPORTER IV фургон (70XA), VW TRANSPORTER IV фургон (70XA), VW TRANSPORTER IV фургон (70XA), VW TRANSPORTER IV фургон (70XA)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bremsi |
| Код запчастини | BP2868 |
| Стан | Новий |
| Висота | 68.5 мм |
| Довжина | 156.4 мм |
| Товщина | 19.6 мм |
| Число індикаторів зносу | 1 |
| Призначення | Передні колеса |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Transporter |
| Користувальницькі характеристики | |
| Запчастину | https://avtovega.com.ua/product/bremsi-bp2868-kupit |
| Каталог | https://avtovega.com.ua/catalog |
| Код | BP2868/BREMSI |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 1 110 ₴


