Новинка
-10%

Комплект гальмівних колодок, дискове гальмо BREMSI BP2824 FORD FOCUS (DAW, DBW), FORD FOCUS (DAW, DBW), FORD
від 1 147,78 ₴
від 1 033 ₴
- В наявності
- Код: BP2824
+380 (99) 784-41-96
- +380 (67) 950-52-09
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Нові автозапчастини від офіційних постачальників за найкращими цінами, відправлення без попереднього планування. Телефонуйте, пишіть, замовляйте. Після реєстрації на нашому сайті https:/avtovega.com.ua дод. знижка -5% Автомобілі, для яких підходить запчастина гальмівних колодок, дискове гальмо BREMSI BP2824 FORD FOCUS (DAW, DBW), FORD FOCUS (DAW, DB)Комплект гальмівних колодок, дискове гальмо BREMSI BP2824- BREMSI
- Довжина [мм]:177,8
- Місце встановлення: передній міст
- Висота [мм]:58,7
- WVA номер:23152
- WVA номер:23153
- WVA номер:23154
- WVA номер:23155
- Товщина [мм]:19
- Висота 1 [мм]:60,9
- Гальмівна система:ATE
- Применяемость:FORD FOCUS (DAW, DBW), FORD FOCUS (DAW, DBW), FORD FOCUS (DAW, DBW), FORD FOCUS (DAW, DBW), FORD FOCUS (DAW, DBW), FORD FOCUS (DAW, DBW), FORD FOCUS (DAW, DBW), FORD FOCUS (DAW, DBW), FORD FOCUS (DAW, DBW), FORD FOCUS седан (DFW), FORD FOCUS седан (DFW), FORD FOCUS седан (DFW), FORD FOCUS седан (DFW), FORD FOCUS седан (DFW), FORD FOCUS універсал (DFW), FORD FOCUS універсал (ND), FORD FOCUS-серанс (DFW), FORD FOCUS універсал (DNWW), FORDW SU універсал (DNW), FORD FOCUS універсал (DNW), FORD FOCUS універсал (DNW), FORD FOCUS універсал (DNW)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bremsi |
| Код запчастини | BP2824 |
| Стан | Новий |
| Висота | 58.7 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 60.9 мм |
| Довжина | 177.8 мм |
| Товщина | 19 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Focus |
| Користувальницькі характеристики | |
| Запчастину | https://avtovega.com.ua/product/bremsi-bp2824-kupit |
| Каталог | https://avtovega.com.ua/catalog |
| Код | BP2824/BREMSI |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 1 033 ₴


