Новинка
-10%

Комплект гальмівних колодок, дискове гальмо BREMBO P83059 LEXUS LS (UCF30)
від 1 381,11 ₴
від 1 243 ₴
- В наявності
- Код: P83059
+380 (99) 784-41-96
- +380 (67) 950-52-09
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Нові автозапчастини від офіційних постачальників за найкращими цінами, відправлення без попереднього планування. Телефонуйте, пишіть, замовляйте. Після реєстрації на нашому сайті https:/avtovega.com.ua дод. знижка -5% Автомобілі, для яких підходить запчастина Комплект гальмівних колодок, дискове гальмо BREMBO P83059 LEXUS LS (UCF30)Комплект гальмівних колодок, дискове гальмо BREMBO P83059- BREMBO
- Ширина (мм):96,1
- для артикула No:P 83 059
- Висота [мм]:62,1
- WVA номер: 23804
- Товщина [мм]:15
- Датчик зносу: Підготовлено для датчика зносу колодок
- Гальмівна система:AKEBONO
- Застосування: LEXUS LS (UCF30)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BREMBO |
| Код запчастини | P83059 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 96 мм |
| Товщина | 15 мм |
| Висота | 62 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Сумісність з маркою | Lexus |
| Сумісність з моделлю | LS |
| Користувальницькі характеристики | |
| Запчастину | https://avtovega.com.ua/product/brembo-p83059-kupit |
| Каталог | https://avtovega.com.ua/catalog |
| Код | P83059/BREMBO |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 1 243 ₴


