Новинка
-10%

Комплект гальмівних колодок, дискове гальмо BREMBO P68029 RENAULT LAGUNA II (BG0/1_), RENAULT LAGUNA II
від 1 494,44 ₴
від 1 345 ₴
- В наявності
- Код: P68029
+380 (99) 784-41-96
- +380 (67) 950-52-09
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Нові автозапчастини від офіційних постачальників за найкращими цінами, відправлення без попереднього планування. Телефонуйте, пишіть, замовляйте. Після реєстрації на нашому сайті https:/avtovega.com.ua дод. знижка -5% Автомобілі, для яких підходить запчастина гальмівних колодок, дискове гальмо BREMBO P68029 RENAULT LAGUNA II (BG0/1_), RENAULT LAGUNA II (BG0/1), RENAULT LAКомплект гальмівних колодок, дискове гальмо BREMBO P68029- BREMBO
- для артикула No:P 68 029
- Додатковий артикул / Додаткова інформація: з аксесуарами
- Висота 2 [мм]:68,7
- Ширина 1 [мм]:156,5
- Ширина 2 [мм]:155,3
- WVA номер:23215-23217
- Товщина [мм]: 18,3
- Висота 1 [мм]:66,3
- Датчик зносу: не підготовлений для датчика зношування
- Гальмівна система:Teves
- Застосуваність:RENAULT LAGUNA II (BG0/1_), RENAULT LAGUNA II (BG0/1_), RENAULT LAGUNA II (BG0/1_), RENAULT LAGUNA II (BG0/1_), RENAGAULT LAA_BAGUNA) (BG0/1_), RENAULT LAGUNA II (BG0/1_), RENAULT LAGUNA II (BG0/1_), RENAULT LAGUNA II (BG0/1_), RENAULT LAGUNA II (BG0/1_), RENAULT LAGUNA II (BG0/1_), RENAULT LAGUNA II (BG0/1_), RENAULT LAGUNA II (BG0/1_), RENAULT LAGUNA II (BG0/1_), RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_), RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_), RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_), RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_), RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_), RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_), RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_), RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_), RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_), RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_), RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_), RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_), RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_), RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_), RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_), RENAULT LAGUNA III (BT0/1), RENAULT LAGUNA III (BT0/1), RENAULT LAGUNA III Grandtour (KT0/1), RENAULT LAGUNA III Grandtour (KT0/1), RENAULT LAGUNA купе (DT0/1), RENAULT TWINGO II (CN0_), RENAULT WIND (E4M_), RENAULT WIND (E4M_), RENAULT WIND (E4M_)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BREMBO |
| Код запчастини | P68029 |
| Стан | Новий |
| Товщина | 18 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 66 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 69 мм |
| Ширина внутрішньої накладки | 155 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 157 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Комплектація колодок | З фіксатором поршня |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Wind, Laguna |
| Користувальницькі характеристики | |
| Запчастину | https://avtovega.com.ua/product/brembo-p68029-kupit |
| Каталог | https://avtovega.com.ua/catalog |
| Код | P68029/BREMBO |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 1 345 ₴


