Новинка
-10%

Комплект гальмівних колодок, дискове гальмо BREMBO P61118 CITRO8190 JUMPER фургон, CITROßN JUMPER фургон,
від 3 335,56 ₴
від 3 002 ₴
- В наявності
- Код: P61118
+380 (99) 784-41-96
- +380 (67) 950-52-09
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Нові автозапчастини від офіційних постачальників за найкращими цінами, відправлення без попереднього планування. Телефонуйте, пишіть, замовляйте. Після реєстрації на нашому сайті https:/avtovega.com.ua дод. знижка -5% Автомобілі, для яких підходить запчастина гальмівних колодок, дискове гальмо BREMBO P61118 CITROfreeN JUMPER фургон, CITROATN JUMPER фургонКомплект гальмівних колодок, дискове гальмо BREMBO P61118- BREMBO
- Ширина (мм): 169,1
- для артикула No:P 61 118
- Висота [мм]:69,1
- Кількість датчиків зношування [на вісь]:2
- WVA номер:24467-24466
- Товщина [мм]:19
- Датчик зносу: з вбудованим датчиком зношування
- Гальмівна система:Brembo
- Применяемость:CITROËN JUMPER фургон, CITROËN JUMPER фургон, CITROËN JUMPER фургон, CITROËN JUMPER фургон, CITROËN JUMPER фургон, CITROËN JUMPER фургон, CITROËN JUMPER фургон, CITROËN JUMPER фургон, CITROËN JUMPER фургон, FIAT DUCATO фургон (250, 290), FIAT DUCATO фургон (250, 290), FIAT DUCATO фургон (250, 290), FIAT DUCATO фургон (250, 290), FIAT DUCATO фургон (250, 290), FIAT DUCATO фургон (250, 290), FIAT DUCATO фургон (250, 290), FIAT DUCATO фургон (250, 290), FIAT DUCATO фургон (250, 290), FIAT DUCATO фургон (250, 290), FIAT DUCATO фургон (250, 250, 290), FIAT DUCATO фургон (250, 290), PEUGEOT BOXER фургон, PEUGEOT BOXER фургон, PEUGEOT BOXER фургон, PEUGEOT BOXER фургон
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BREMBO |
| Код запчастини | P61118 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 169 мм |
| Товщина | 19 мм |
| Висота | 69 мм |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Jumper, Ducato, Boxer |
| Користувальницькі характеристики | |
| Запчастину | https://avtovega.com.ua/product/brembo-p61118-kupit |
| Каталог | https://avtovega.com.ua/catalog |
| Код | P61118/BREMBO |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 3 002 ₴


