Новинка
-10%

Комплект гальмівних колодок, дискове гальмо BREMBO P56096 NISSAN LEAF, NISSAN NAVARA (D40)
від 1 896,67 ₴
від 1 707 ₴
- В наявності
- Код: P56096
+380 (99) 784-41-96
- +380 (67) 950-52-09
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Нові автозапчастини від офіційних постачальників за найкращими цінами, відправлення без попереднього планування. Телефонуйте, пишіть, замовляйте. Після реєстрації на нашому сайті https:/avtovega.com.ua дод. знижка -5% Автомобілі, для яких підходить запчастина Комплект гальмівних колодок, дискове гальмо BREMBO P56096 NISSAN LEAF, NISSAN NAVARA (D40)Комплект гальмівних колодок, дискове гальмо BREMBO P56096- BREMBO
- Ширина (мм): 163,8
- для артикула No:P 56 096
- Висота [мм]: 54,1
- Кількість датчиків зношування [на вісь]:2
- WVA номер:24227-24228-25254
- Товщина [мм]:15,4
- Датчик зносу: зі звуковим попередженням зношування
- Гальмівна система:Tokico
- Застосовуваність:NISSAN LEAF, NISSAN NAVARA (D40)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BREMBO |
| Код запчастини | P56096 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 164 мм |
| Товщина | 15 мм |
| Висота | 54 мм |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | Xterra, Leaf, Navara, Pathfinder |
| Користувальницькі характеристики | |
| Запчастину | https://avtovega.com.ua/product/brembo-p56096-kupit |
| Каталог | https://avtovega.com.ua/catalog |
| Код | P56096/BREMBO |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 1 707 ₴


