Новинка
-10%

Комплект гальмівних колодок, дискове гальмо BREMBO P50115 MERCEDES-BENZ GL-CLASS (X164), MERCEDES-BENZ
від 6 160 ₴
від 5 544 ₴
- В наявності
- Код: P50115
+380 (99) 784-41-96
- +380 (67) 950-52-09
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Нові автозапчастини від офіційних постачальників за найкращими цінами, відправлення без попереднього планування. Телефонуйте, пишіть, замовляйте. Після реєстрації на нашому сайті https:/avtovega.com.ua дод. знижка -5% Автомобілі, для яких підходить запчастина гальмівних колодок, дискове гальмо BREMBO P50115 MERCEDES-BENZ GL-CLASS (X164), MERCEDS (X164), MERCEDES-BENZКомплект гальмівних колодок, дискове гальмо BREMBO P50115- BREMBO
- Ширина (мм):193,1
- для артикула No:P 50 115
- Висота [мм]: 80,3
- WVA номер:24151-24152
- Товщина [мм]:20,3
- Датчик зносу: Підготовлено для датчика зносу колодок
- Гальмівна система:Teves
- Применяемость:MERCEDES-BENZ GL-CLASS (X164), MERCEDES-BENZ GL-CLASS (X164), MERCEDES-BENZ GL-CLASS (X164), MERCEDES-BENZ GL-CLASS (X164), MERCEDES-BENZ GL-CLASS (X164), MERCEDES-BENZ GL-CLASS (X164), MERCEDES-BENZ GL-CLASS (X164), MERCEDES-BENZ GL-CLASS (X164), MERCEDES-BENZ M-CLASS (W164)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BREMBO |
| Код запчастини | P50115 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 193 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Висота | 80 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Комплектація колодок | З фіксатором поршня |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | R-Class |
| Користувальницькі характеристики | |
| Запчастину | https://avtovega.com.ua/product/brembo-p50115-kupit |
| Каталог | https://avtovega.com.ua/catalog |
| Код | P50115/BREMBO |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 5 544 ₴


