Новинка
-10%

Комплект гальмівних колодок, дискове гальмо BREMBO P30026 HYUNDAI ACCENT III (MC), HYUNDAI ACCENT III (MC),
від 2 106,67 ₴
від 1 896 ₴
- В наявності
- Код: P30026
+380 (99) 784-41-96
- +380 (67) 950-52-09
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Нові автозапчастини від офіційних постачальників за найкращими цінами, відправлення без попереднього планування. Телефонуйте, пишіть, замовляйте. Після реєстрації на нашому сайті https:/avtovega.com.ua дод. знижка -5% Автомобілі, для яких підходить запчастина гальмівних колодок, дискове гальмо BREMBO P30026 HYUNDAI ACCENT III (MC), HYUNDAICENT III (MCC), HYUN Комплект гальмівних колодок, дискове гальмо BREMBO P30026- BREMBO
- Ширина (мм): 129,8
- для артикула No:P 30 026
- Висота [мм]: 56
- WVA номер:24317
- Товщина [мм]:17,5
- Датчик зносу: зі звуковим попередженням зношування
- Гальмівна система: Mando
- Применяемость:HYUNDAI ACCENT III (MC), HYUNDAI ACCENT III (MC), HYUNDAI ACCENT III (MC), HYUNDAI ACCENT III седан (MC), HYUNDAI ACCENT III седан (MC), HYUNDAI ACCENT III седан (MC), KIA RIO II (JB), KIA RIO II (JB), KIA RIO II (JB), KIA RIO II (JB), KIA RIO II седан (JB), KIA RIO II седан (JB), KIA RIO II седан (JB), KIA RIO II седан (JB)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BREMBO |
| Код запчастини | P30026 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 130 мм |
| Товщина | 18 мм |
| Висота | 56 мм |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Accent, Rio, Accent i25 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Запчастину | https://avtovega.com.ua/product/brembo-p30026-kupit |
| Каталог | https://avtovega.com.ua/catalog |
| Код | P30026/BREMBO |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 1 896 ₴


