Новинка
-10%

Комплект гальмівних колодок, дискове гальмо BREMBO P06039 BMW 3 (E90), BMW 3 (E90), BMW 3 (E90), BMW 3 (E90),
від 2 812,22 ₴
від 2 531 ₴
- В наявності
- Код: P06039
+380 (99) 784-41-96
- +380 (67) 950-52-09
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Нові автозапчастини від офіційних постачальників за найкращими цінами, відправлення без попереднього планування. Телефонуйте, пишіть, замовляйте. Після реєстрації на нашому сайті https:/avtovega.com.ua дод. знижка -5% Автомобілі, для яких підходить запчастина гальмівних колодок, дискове гальмо BREMBO P06039 BMW 3 (E90), BMW 3 (E90), BMW 3 (E90), BMW 3 (E90), BMW 3 (E90),Комплект гальмівних колодок, дискове гальмо BREMBO P06039- BREMBO
- Ширина (мм): 123
- для артикула No:P 06 039
- Висота [мм]:57,9
- WVA номер:23550-23551
- Товщина [мм]:17,3
- Датчик зносу: Підготовлено для датчика зносу колодок
- Гальмівна система:Teves
- Застосовуваність: BMW 3 (E90), BMW 3 (E90), BMW 3 (E90), BMW 3 (E90), BMW 3 (E90), BMW 3 (E90), BMW 3 (E90), BMW 3 (E90), BMW 3 (E90), BMW 3 (E90), BMW 3 (E90), BMW (90M (E90), BWM (E90), BMW 3 (E90), BMW 3 (E90), BMW 3 (E90), BMW 3 (E90), BMW 3 (E90), BMW 3 (E90), BMW 3 (E90), BMW 3 (E90), BMW 3 (E90), BMW 3 Touring (E91), BMW 3 Touring (E91), BMW 3 Touring (E91), BMW 3 Touring (E91), BMW 3 Touring (E91), BMW 3 Touring (E91), BMW 3 Touring (E91), BMW 3 Touring (E91), BMW 3 Touring (E91), BMW 3 Touring (E91), BMW 3 Touring (E91), BMW 3 Touring (E91), BMW 3 Touring (E91), BMW 3 Touring (E91), BMW 3 Touring (E91), BMW 3 Touring (E91), BMW 3 Touring (E91), BMW 3 Touring (E91), BMW 3 Touring (E91), BMW 3 Touring (E91), BMW 3 Touring (E91), BMW 3 Touring (E91), BMW 3 Touring (E91), BMW 3 Touring (E91), BMW 3 Touring (E91), BMW 3 Touring (E91), BMW 3 Touring (E91), BMW 3 Touring (E91), BMW 3 Touring (E91), BMW 3 кабрио (E93), BMW 3 кабріо (E93), BMW 3 кабріо (E93), BMW 3 кабріо (E93), BMW 3 кабріо (E93), BMW 3 кабріо (E93), BMW 3 купі (E92), BMW 3 купе (E92), BMW 3 купе (E92), BMW 3 купе (E92), BMW 3 купе (E9M) BMW 3 купе (E92), BMW 3 купе (E92), BMW 3 купе (E92), BMW 3 купе (E92), BMW 3 купе (E92), BMW X1 (E84)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BREMBO |
| Код запчастини | P06039 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 123 мм |
| Товщина | 17 мм |
| Висота | 58 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Комплектація колодок | З фіксатором поршня |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | 3, X1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Запчастину | https://avtovega.com.ua/product/brembo-p06039-kupit |
| Каталог | https://avtovega.com.ua/catalog |
| Код | P06039/BREMBO |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 2 531 ₴


