Новинка
-10%

Комплект гальмівних колодок, дискове гальмо BLUE PRINT ADT34291 LEXUS GS (GRS19_, UZS19_, URS19_, GWS19_),
від 1 762,22 ₴
від 1 586 ₴
- В наявності
- Код: ADT34291
+380 (99) 784-41-96
- +380 (67) 950-52-09
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Нові автозапчастини від офіційних постачальників за найкращими цінами, відправлення без попереднього планування. Телефонуйте, пишіть, замовляйте. Після реєстрації на нашому сайті https:/avtovega.com.ua дод. знижка -5% Автомобілі, для яких підходить запчастина гальмівних колодок, дискове гальмо BLUE PRINT ADT34291 LEXUS GS (GRS19_, UZS19_, URS19_, GWS19_), LEXUS (JZS147), LEXUS GS (US16S1, JS1, UZS1, UZSКомплект гальмівних колодок, дискове гальмо BLUE PRINT ADT34291- BLUE PRINT
- Ширина (мм): 63,8
- Довжина [мм]: 143,9
- Місце встановлення: передній міст
- необхідна кількість:1
- Товщина [мм]:17
- Применяемость:LEXUS GS (GRS19_, UZS19_, URS19_, GWS19_), LEXUS GS (JZS147), LEXUS GS (UZS161, JZS160, UZS160_), LEXUS GS (UZS161, JZS160, UZS160_), LEXUS IS I (JCE1_, GXE1_), LEXUS IS I (JCE1_, GXE1_), LEXUS IS SportCross, LEXUS IS SportCross, LEXUS SC (UZZ40_), TOYOTA SUPRA (JZA80)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Код запчастини | ADT34291 |
| Стан | Новий |
| Довжина | 144 мм |
| Ширина | 64 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 17 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з маркою | Lexus, Toyota |
| Сумісність з моделлю | GS, IS, SC, Supra, Aristo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Запчастину | https://avtovega.com.ua/product/blue-print-adt34291-kupit |
| Каталог | https://avtovega.com.ua/catalog |
| Код | ADT34291/BLUE PRINT |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 1 586 ₴


