Новинка
-10%

Комплект гальмівних колодок, дискове гальмо BLUE PRINT ADT342186 LEXUS IS III (GSE3_, AVE3_), LEXUS IS III
від 1 208,89 ₴
від 1 088 ₴
- В наявності
- Код: ADT342186
+380 (99) 784-41-96
- +380 (67) 950-52-09
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Нові автозапчастини від офіційних постачальників за найкращими цінами, відправлення без попереднього планування. Телефонуйте, пишіть, замовляйте. Після реєстрації на нашому сайті https:/avtovega.com.ua дод. знижка -5% Автомобілі, для яких підходить запчастина гальмівних колодок, дискове гальмо BLUE PRINT ADT342186 LEXUS IS III (GSE3_, AVE3_), LEXUS IS III (GSE3_, AVE3_), LEXUS RX (GGL_, GY1, AGL1_), Комплект гальмівних колодок, дискове гальмо BLUE PRINT ADT342186- BLUE PRINT
- Ширина (мм): 45,7
- Довжина [мм]:115,3
- Місце встановлення: Задній міст
- необхідна кількість:1
- Товщина [мм]:15,2
- Применяемость:LEXUS IS III (GSE3_, AVE3_), LEXUS IS III (GSE3_, AVE3_), LEXUS RX (GGL1_, GYL1_, AGL1_), TOYOTA PRIUS PLUS (ZVW4_)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Код запчастини | ADT342186 |
| Стан | Новий |
| Довжина | 115 мм |
| Ширина | 46 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 15.2 мм |
| Призначення | Задні колеса |
| Сумісність з маркою | Lexus, Toyota |
| Сумісність з моделлю | IS, Prius, Highlander, Hilux, RX, Mirai |
| Користувальницькі характеристики | |
| Запчастину | https://avtovega.com.ua/product/blue-print-adt342186-kupit |
| Каталог | https://avtovega.com.ua/catalog |
| Код | ADT342186/BLUE PRINT |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 1 088 ₴


