Новинка
-10%

Комплект гальмівних колодок, дискове гальмо BLUE PRINT ADT342176 LEXUS LX (URJ201), TOYOTA LAND CRUISER 200
від 1 172,22 ₴
від 1 055 ₴
- В наявності
- Код: ADT342176
+380 (99) 784-41-96
- +380 (67) 950-52-09
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Нові автозапчастини від офіційних постачальників за найкращими цінами, відправлення без попереднього планування. Телефонуйте, пишіть, замовляйте. Після реєстрації на нашому сайті https:/avtovega.com.ua дод. знижка-5% Автомобілі, для яких підходить запчастина гальмівних колодок, дискове гальмо BLUE PRINT ADT342176 LEXUS LX (URJ201), TOYOTA LAND CRUISER 200 (VDJ2_,VDКомплект гальмівних колодок, дискове гальмо BLUE PRINT ADT342176- BLUE PRINT
- Ширина (мм): 44,5
- Довжина [мм]:116,3
- Місце встановлення: Задній міст
- необхідна кількість:1
- Товщина [мм]:17,3
- Применяемость:LEXUS LX (URJ201), TOYOTA LAND CRUISER 200 (VDJ2_, UZJ2_), TOYOTA LAND CRUISER 200 (VDJ2_, UZJ2_), TOYOTA LAND CRUISER 200 (VDJ2_, UZJ2_), TOYOTA LAND CRUISER 200 (VDJ2_, UZJ2_), TOYOTA LAND CRUISER 200 (VDJ2_, UZJ2_)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Код запчастини | ADT342176 |
| Стан | Новий |
| Довжина | 116 мм |
| Ширина | 45 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 17.3 мм |
| Призначення | Задні колеса |
| Сумісність з маркою | Lexus, Toyota |
| Сумісність з моделлю | Land Cruiser, Sequoia |
| Користувальницькі характеристики | |
| Запчастину | https://avtovega.com.ua/product/blue-print-adt342176-kupit |
| Каталог | https://avtovega.com.ua/catalog |
| Код | ADT342176/BLUE PRINT |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 1 055 ₴


