Новинка
-10%

Комплект гальмівних колодок, дискове гальмо BLUE PRINT ADT342165 TOYOTA YARIS (NHP13_, NSP13_, NCP13_, KSP13_,
від 1 270 ₴
від 1 143 ₴
- В наявності
- Код: ADT342165
+380 (99) 784-41-96
- +380 (67) 950-52-09
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Нові автозапчастини від офіційних постачальників за найкращими цінами, відправлення без попереднього планування. Телефонуйте, пишіть, замовляйте. Після реєстрації на нашому сайті https:/avtovega.com.ua дод. знижка -5% Автомобілі, для яких підходить запчастина гальмівних колодок, дискове гальмо BLUE PRINT ADT342165 TOYOTA YARIS (NHP13_, NSP13_, NCP13_, KSP13_, NSP13_, NLP13_, NLP13_, NКомплект гальмівних колодок, дискове гальмо BLUE PRINT ADT342165- BLUE PRINT
- Ширина (мм): 61,1
- Довжина [мм]: 150,1
- Місце встановлення: передній міст
- необхідна кількість:1
- Товщина [мм]:16,8
- Применяемость:TOYOTA YARIS (NHP13_, NSP13_, NCP13_, KSP13_, NLP13_), TOYOTA YARIS (NHP13_, NSP13_, NCP13_, KSP13_, NLP13_), TOYOTA YARIS (NHP13_, NSP13_, NCP13_, KSP13_, NLP13_), TOYOTA YARIS (SCP9_, NSP9_, KSP9_, NCP9_, ZSP9_), TOYOTA YARIS (SCP9_, NSP9_, KSP9_, NCP9_, ZSP9_), TOYOTA YARIS (SCP9_, NSP9_, KSP9_, NCP9_, ZSP9_), TOYOTA YARIS (SCP9_, NSP9_, KSP9_, NCP9_, ZSP9_), TOYOTA YARIS (SCP9_, NSP9_, KSP9_, NCP9_, ZSP9_)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Код запчастини | ADT342165 |
| Стан | Новий |
| Довжина | 151 мм |
| Ширина | 58 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 16.8 мм |
| Комплектація колодок | З фіксатором поршня |
| Призначення | Передні колеса |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з маркою | Toyota, Daihatsu |
| Сумісність з моделлю | Charade, Yaris |
| Користувальницькі характеристики | |
| Запчастину | https://avtovega.com.ua/product/blue-print-adt342165-kupit |
| Каталог | https://avtovega.com.ua/catalog |
| Код | ADT342165/BLUE PRINT |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 1 143 ₴


