Новинка
-10%

Комплект гальмівних колодок, дискове гальмо BLUE PRINT ADT342131 TOYOTA COROLLA (CDE12_, ZZE12_, NDE12_,
від 1 021,11 ₴
від 919 ₴
- В наявності
- Код: ADT342131
+380 (99) 784-41-96
- +380 (67) 950-52-09
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Нові автозапчастини від офіційних постачальників за найкращими цінами, відправлення без попереднього планування. Телефонуйте, пишіть, замовляйте. Після реєстрації на нашому сайті https:/avtovega.com.ua дод. знижка-5% Автомобілі, для яких підходить запчастина гальмівних колодок, дискове гальмо BLUE PRINT ADT342131 TOYOTA COROLLA (CDE12_, ZZE12_, NDE12_, ZDE12_, ZDE12_), TOYOTAOROLA (E_12, ZZE_12, ZDE_12, ZDE12, ZКомплект гальмівних колодок, дискове гальмо BLUE PRINT ADT342131- BLUE PRINT
- Ширина (мм):33,5
- Довжина [мм]: 95,6
- Місце встановлення: Задній міст
- необхідна кількість:1
- Товщина [мм]: 14,5
- Применяемость:TOYOTA COROLLA (CDE12_, ZZE12_, NDE12_, ZDE12_), TOYOTA COROLLA (CDE12_, ZZE12_, NDE12_, ZDE12_), TOYOTA COROLLA (CDE12_, ZZE12_, NDE12_, ZDE12_), TOYOTA COROLLA (CDE12_, ZZE12_, NDE12_, ZDE12_), TOYOTA COROLLA (CDE12_, ZZE12_, NDE12_, ZDE12_), TOYOTA COROLLA (CDE12_, ZZE12_, NDE12_, ZDE12_), TOYOTA COROLLA (CDE12_, ZZE12_, NDE12_, ZDE12_), TOYOTA COROLLA (CDE12_, ZZE12_, NDE12_, ZDE12_), TOYOTA COROLLA (CDE12_, ZZE12_, NDE12_, ZDE12_), TOYOTA COROLLA Liftback (_E11_), TOYOTA COROLLA седан (_E12J_, _E12T_), TOYOTA COROLLA седан (_E12J_, _E12T_), TOYOTA COROLLA седан (_E12J_, _E12T_), TOYOTA COROLLA седан (_E12J_, _E12T_), TOYOTA COROLLA седан (_E12J_, _E12T_), TOYOTA COROLLA универсал (_E12J_, _E12T_), TOYOTA COROLLA универсал (_E12J_, _E12T_), TOYOTA COROLLA универсал (_E12J_, _E12T_), TOYOTA COROLLA универсал (_E12J_, _E12T_), TOYOTA COROLLA универсал (_E12J_, _E12T_)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Код запчастини | ADT342131 |
| Стан | Новий |
| Довжина | 96 мм |
| Ширина | 38 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 14.5 мм |
| Призначення | Задні колеса |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Corolla |
| Користувальницькі характеристики | |
| Запчастину | https://avtovega.com.ua/product/blue-print-adt342131-kupit |
| Каталог | https://avtovega.com.ua/catalog |
| Код | ADT342131/BLUE PRINT |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 919 ₴


