Новинка
-10%

Комплект гальмівних колодок, дискове гальмо BLUE PRINT ADT342114 TOYOTA CELICA (ZZT23_), TOYOTA CELICA
від 777,78 ₴
від 700 ₴
- В наявності
- Код: ADT342114
+380 (99) 784-41-96
- +380 (67) 950-52-09
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Нові автозапчастини від офіційних постачальників за найкращими цінами, відправлення без попереднього планування. Телефонуйте, пишіть, замовляйте. Після реєстрації на нашому сайті https:/avtovega.com.ua дод. знижка-5% Автомобілі, для яких підходить запчастина гальмівних колодок, дискове гальмо BLUE PRINT ADT342114 TOYOTA CELICA (ZZT23_), TOYOTA CELICA (ZZT23_), TOYOTAOROLA (CDE_12, ZZE_12, NDE_12, ZDE_12, ZDE_Комплект гальмівних колодок, дискове гальмо BLUE PRINT ADT342114- BLUE PRINT
- Ширина (мм): 52
- Ширина (мм): 55,5
- Довжина [мм]:78,4
- Місце встановлення: Задній міст
- необхідна кількість:1
- Товщина [мм]:13,9
- Применяемость:TOYOTA CELICA (ZZT23_), TOYOTA CELICA (ZZT23_), TOYOTA COROLLA (CDE12_, ZZE12_, NDE12_, ZDE12_), TOYOTA COROLLA (CDE12_, ZZE12_, NDE12_, ZDE12_), TOYOTA COROLLA (CDE12_, ZZE12_, NDE12_, ZDE12_), TOYOTA COROLLA (CDE12_, ZZE12_, NDE12_, ZDE12_), TOYOTA COROLLA (CDE12_, ZZE12_, NDE12_, ZDE12_), TOYOTA COROLLA (CDE12_, ZZE12_, NDE12_, ZDE12_), TOYOTA COROLLA Liftback (_E11_), TOYOTA COROLLA Verso (ZDE12_, CDE12_), TOYOTA COROLLA Verso (ZDE12_, CDE12_), TOYOTA COROLLA Verso (ZDE12_, CDE12_), TOYOTA COROLLA седан (_E12J_, _E12T_), TOYOTA COROLLA седан (_E12J_, _E12T_), TOYOTA COROLLA седан (_E12J_, _E12T_), TOYOTA COROLLA седан (_E12J_, _E12T_), TOYOTA COROLLA универсал (_E12J_, _E12T_), TOYOTA COROLLA универсал (_E12J_, _E12T_), TOYOTA COROLLA універсал (_E12J_, _E12T_), TOYOTA COROLLA універсал (_E12J_, _E12T_), TOYOTA PRIUS Подовжена задня частина (NHW20_), TOYOTA PRIUS седан (NHW11_), TOYOTARA (SSCP1), NLP_1, NCP1), TOYOT NLP1_, NCP1_), TOYOTA YARIS (SCP1_, NLP1_, NCP1_), TOYOTA YARIS (SCP1_, NLP1_, NCP1_), TOYOTA YARIS (SCP1_, NLP1_, NCP1_), TOYOTA YARIS (SCP1_, NLP1_, NCP1_), TOYOTA YARIS (SCP1_, NLP1_, NCP1_), TOYOTA YARIS VERSO (_NLP2_, _NCP2_), TOYOTA YARIS VERSO (_NLP2_, _NCP2_), TOYOTA YARIS VERSO (_NLP2_, _NCP2_), TOYOTA YARIS VERSO (_NLP2_, _NCP2_), TOYOTA YARIS VERSO (_NLP2_, _NCP2_)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Код запчастини | ADT342114 |
| Стан | Новий |
| Довжина | 78 мм |
| Ширина | 52 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 13.9 мм |
| Призначення | Задні колеса |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Corolla, Prius, Yaris, Yaris Verso, Celica |
| Користувальницькі характеристики | |
| Запчастину | https://avtovega.com.ua/product/blue-print-adt342114-kupit |
| Каталог | https://avtovega.com.ua/catalog |
| Код | ADT342114/BLUE PRINT |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 700 ₴


