Новинка
-10%

Комплект гальмівних колодок, дискове гальмо BLUE PRINT ADN14295 FORD MAVERICK (UDS, UNS), FORD MAVERICK (UDS,
від 1 267,78 ₴
від 1 141 ₴
- В наявності
- Код: ADN14295
+380 (99) 784-41-96
- +380 (67) 950-52-09
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Нові автозапчастини від офіційних постачальників за найкращими цінами, відправлення без попереднього планування. Телефонуйте, пишіть, замовляйте. Після реєстрації на нашому сайті https:/avtovega.com.ua дод. знижка -5% Автомобілі, для яких підходить запчастина гальмівних колодок, дискове гальмо BLUE PRINT ADN14295 FORD MAVERICK (UDS, UNS), FORD MAVERICK (UDS, UNS), FORD MAVERICКомплект гальмівних колодок, дискове гальмо BLUE PRINT ADN14295- BLUE PRINT
- Ширина (мм): 55,6
- Довжина [мм]:145
- Місце встановлення: передній міст
- необхідна кількість:1
- Товщина [мм]:15,5
- Применяемость:FORD MAVERICK (UDS, UNS), FORD MAVERICK (UDS, UNS), FORD MAVERICK (UDS, UNS), FORD MAVERICK (UDS, UNS), FORD MAVERICK (UDS, UNS), LDV CUB, NISSAN SERENA (C23M), NISSAN SERENA (C23M), NISSAN SERENA (C23M), NISSAN SERENA (C23M), NISSAN TERRANO II (R20), NISSAN TERRANO II (R20), NISSAN TERRANO II (R20), NISSAN TERRANO II (R20), NISSAN TERRANO II (R20), NISSAN TERRANO II (R20), NISSAN VANETTE CARGO фургон (HC 23)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Код запчастини | ADN14295 |
| Стан | Новий |
| Довжина | 145 мм |
| Ширина | 56 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 15.5 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Сумісність з маркою | Nissan, LDV, Ford |
| Сумісність з моделлю | Vanette, CUB, Maverick, Terrano |
| Користувальницькі характеристики | |
| Запчастину | https://avtovega.com.ua/product/blue-print-adn14295-kupit |
| Каталог | https://avtovega.com.ua/catalog |
| Код | ADN14295/BLUE PRINT |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 1 141 ₴


