Новинка
-10%

Комплект гальмівних колодок, дискове гальмо BLUE PRINT ADN142155 OPEL MOVANO B фургон, OPEL MOVANO B фургон,
від 1 757,78 ₴
від 1 582 ₴
- В наявності
- Код: ADN142155
+380 (99) 784-41-96
- +380 (67) 950-52-09
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Нові автозапчастини від офіційних постачальників за найкращими цінами, відправлення без попереднього планування. Телефонуйте, пишіть, замовляйте. Після реєстрації на нашому сайті https:/avtovega.com.ua дод. знижка-5% Автомобілі, для яких підходить запчастина гальмівних колодок, дискове гальмо BLUE PRINT ADN142155 OPEL MOVANO B фургон, OPEL MOVANO B фургон OPEL MOVКомплект гальмівних колодок, дискове гальмо BLUE PRINT ADN142155- BLUE PRINT
- Ширина (мм): 62,6
- Довжина [мм]: 163,5
- Місце встановлення: Задній міст
- необхідна кількість:1
- Довжина кабелю [мм]:316
- Товщина [мм]:17,6
- Применяемость:OPEL MOVANO B фургон, OPEL MOVANO B фургон, OPEL MOVANO B фургон, OPEL MOVANO B фургон, OPEL MOVANO B фургон, OPEL MOVANO B фургон, RENAULT MASTER III фургон (FV), RENAULT MASTER III фургон (FV), RENAULT MASTER III фургон (FV), RENAULT MASTER III фургон (FV), RENAULT MASTER III фургон (FV)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Код запчастини | ADN142155 |
| Стан | Новий |
| Довжина | 163 мм |
| Ширина | 62 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 17 мм |
| Призначення | Задні колеса |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Сумісність з маркою | Opel, Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Movano, Master |
| Користувальницькі характеристики | |
| Запчастину | https://avtovega.com.ua/product/blue-print-adn142155-kupit |
| Каталог | https://avtovega.com.ua/catalog |
| Код | ADN142155/BLUE PRINT |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 1 582 ₴


