Новинка
-10%

Комплект гальмівних колодок, дискове гальмо BLUE PRINT ADN142154 NISSAN NV400 фургон, NISSAN NV400 фургон,
від 1 675,56 ₴
від 1 508 ₴
- В наявності
- Код: ADN142154
+380 (99) 784-41-96
- +380 (67) 950-52-09
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Нові автозапчастини від офіційних постачальників за найкращими цінами, відправлення без попереднього планування. Телефонуйте, пишіть, замовляйте. Після реєстрації на нашому сайті https:/avtovega.com.ua дод. знижка -5% Автомобілі, для яких підходить запчастина гальмівних колодок, дискове гальмо BLUE PRINT ADN142154 NISSAN NV400 фургон, NISSAN NV400 фургон, NISSAN NV400 фургон NV400Комплект гальмівних колодок, дискове гальмо BLUE PRINT ADN142154- BLUE PRINT
- Ширина (мм): 59,4
- Довжина [мм]:128,6
- Місце встановлення: Задній міст
- необхідна кількість:1
- Довжина кабелю [мм]:316
- Товщина [мм]:17,8
- Применяемость:NISSAN NV400 фургон, NISSAN NV400 фургон, NISSAN NV400 фургон, NISSAN NV400 фургон, NISSAN NV400 фургон, OPEL MOVANO B фургон, OPEL MOVANO B фургон, OPEL MOVANO B фургон, OPEL MOVANO B фургон, OPEL MOVANO B фургон, OPEL MOVANO B фургон, RENAULT MASTER III фургон (FV), RENAULT MASTER III фургон (FV), RENAULT MASTER III фургон (FV), RENAULT MASTER III фургон (FV), RENAULT MASTER III фургон (FV)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Код запчастини | ADN142154 |
| Стан | Новий |
| Довжина | 128 мм |
| Ширина | 59 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 17 мм |
| Призначення | Задні колеса |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Сумісність з маркою | Opel, Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Movano, Master |
| Користувальницькі характеристики | |
| Запчастину | https://avtovega.com.ua/product/blue-print-adn142154-kupit |
| Каталог | https://avtovega.com.ua/catalog |
| Код | ADN142154/BLUE PRINT |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 1 508 ₴


