Новинка
-10%

Комплект гальмівних колодок, дискове гальмо BLUE PRINT ADN142140 NISSAN JUKE (F15), NISSAN JUKE (F15), NISSAN
від 1 555,56 ₴
від 1 400 ₴
- В наявності
- Код: ADN142140
+380 (99) 784-41-96
- +380 (67) 950-52-09
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Нові автозапчастини від офіційних постачальників за найкращими цінами, відправлення без попереднього планування. Телефонуйте, пишіть, замовляйте. Після реєстрації на нашому сайті https:/avtovega.com.ua дод. знижка -5% Автомобілі, для яких підходить запчастина гальмівних колодок, дискове гальмо BLUE PRINT ADN142140 NISSAN JUKE (F15), NISSAN JUKE (F15), NISSAN HIDКомплект гальмівних колодок, дискове гальмо BLUE PRINT ADN142140- BLUE PRINT
- Ширина (мм): 54,2
- Довжина [мм]:137,2
- Місце встановлення: передній міст
- необхідна кількість:1
- Товщина [мм]:16,4
- Застосовуваність: NISSAN JUKE (F15), NISSAN JUKE (F15), NISSAN JUKE (F15), NISSAN JUKE (F15), NISSAN TIIDA Похисна задня частина (C11X), NISSAN TIIIDA Похибка задня частина (C11X), NISSAN TIDA NISSAN TIIDA седан (SC11X), NISSAN TIIDA седан (SC11X)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Код запчастини | ADN142140 |
| Стан | Новий |
| Довжина | 137 мм |
| Ширина | 54 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 16.4 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | Bluebird, Tiida, Juke, Pulsar, Sentra |
| Користувальницькі характеристики | |
| Запчастину | https://avtovega.com.ua/product/blue-print-adn142140-kupit |
| Каталог | https://avtovega.com.ua/catalog |
| Код | ADN142140/BLUE PRINT |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 1 400 ₴


