Новинка
-10%

Комплект гальмівних колодок, дискове гальмо BLUE PRINT ADN142119 NISSAN PRIMASTAR фургон (X83), NISSAN
від 1 293,33 ₴
від 1 164 ₴
- В наявності
- Код: ADN142119
+380 (99) 784-41-96
- +380 (67) 950-52-09
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Нові автозапчастини від офіційних постачальників за найкращими цінами, відправлення без попереднього планування. Телефонуйте, пишіть, замовляйте. Після реєстрації на нашому сайті https:/avtovega.com.ua дод. знижка -5% Автомобілі, для яких підходить запчастина гальмівних колодок, дискове гальмо BLUE PRINT ADN142119 NISSAN PRIMASTAR-тухон (X83), NISSAN PRIMASTAR фургон (X83)Комплект гальмівних колодок, дискове гальмо BLUE PRINT ADN142119- BLUE PRINT
- Ширина (мм): 57,5
- Довжина [мм]: 95
- Місце встановлення: Задній міст
- необхідна кількість:1
- Товщина [мм]: 16
- Применяемость:NISSAN PRIMASTAR фургон (X83), NISSAN PRIMASTAR фургон (X83), NISSAN PRIMASTAR фургон (X83), NISSAN PRIMASTAR фургон (X83), NISSAN PRIMASTAR фургон (X83), NISSAN PRIMASTAR фургон (X83), NISSAN PRIMASTAR фургон (X83), OPEL VIVARO фургон, OPEL VIVARO фургон, OPEL VIVARO фургон, OPEL VIVARO фургон, OPEL VIVARO фургон (F7), OPEL VIVARO фургон (F7), OPEL VIVARO фургон (F7), OPEL VIVARO фургон (F7), OPEL VIVARO фургон (F7), OPEL VIVARO фургон (F7), OPEL VIVARO фургон (F7), OPEL VIVARO фургон (F7), OPEL VIVARO фургон (F7), RENAULT TRAFIC II фургон (FL), RENAULT TRAFIC II фургон (FL), RENAULT TRAFIC II фургон (FL), RENAULT TRAFIC II фургон (FL), RENAULT TRAFIC II фургон (FL), RENAULT TRAFIC II фургон (FL), RENAULT TRAFIC II фургон (FL), RENAULT TRAFIC II фургон (FL)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Код запчастини | ADN142119 |
| Стан | Новий |
| Довжина | 95 мм |
| Ширина | 57 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 16.8 мм |
| Призначення | Задні колеса |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Сумісність з маркою | Opel, Nissan, Renault, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Trafic, Primastar, Vivaro, NV300 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Запчастину | https://avtovega.com.ua/product/blue-print-adn142119-kupit |
| Каталог | https://avtovega.com.ua/catalog |
| Код | ADN142119/BLUE PRINT |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 1 164 ₴


