Новинка
-10%

Комплект гальмівних колодок, дискове гальмо BLUE PRINT ADN142115 NISSAN X-TRAIL (T30), NISSAN X-TRAIL (T30),
від 1 602,22 ₴
від 1 442 ₴
- В наявності
- Код: ADN142115
+380 (99) 784-41-96
- +380 (67) 950-52-09
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Нові автозапчастини від офіційних постачальників за найкращими цінами, відправлення без попереднього планування. Телефонуйте, пишіть, замовляйте. Після реєстрації на нашому сайті https:/avtovega.com.ua дод. знижка -5% Автомобілі, для яких підходить запчастина гальмівних колодок, дискове гальмо BLUE PRINT ADN142115 NISSAN X-TRAIL (T30), NISSAN X-TRAIL), NIКомплект гальмівних колодок, дискове гальмо BLUE PRINT ADN142115- BLUE PRINT
- Ширина (мм): 55
- Довжина [мм]:158,8
- Місце встановлення: передній міст
- необхідна кількість:1
- Товщина [мм]:16,5
- Застосовуваність: NISSAN X-TRAIL (T30), NISSAN X-TRAIL (T30), NISSAN X-TRAIL (T30), NISSAN X-TRAIL (T30), NISSAN X-TRAIL (T30)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Код запчастини | ADN142115 |
| Стан | Новий |
| Довжина | 159 мм |
| Ширина | 56 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 16.5 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | X-Trail |
| Користувальницькі характеристики | |
| Запчастину | https://avtovega.com.ua/product/blue-print-adn142115-kupit |
| Каталог | https://avtovega.com.ua/catalog |
| Код | ADN142115/BLUE PRINT |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 1 442 ₴


