Новинка
-10%

Комплект гальмівних колодок, дискове гальмо BLUE PRINT ADM54277 MAZDA 6 (GG), MAZDA 6 (GG), MAZDA 6 (GG),
від 1 136,67 ₴
від 1 023 ₴
- В наявності
- Код: ADM54277
+380 (99) 784-41-96
- +380 (67) 950-52-09
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Нові автозапчастини від офіційних постачальників за найкращими цінами, відправлення без попереднього планування. Телефонуйте, пишіть, замовляйте. Після реєстрації на нашому сайті https:/avtovega.com.ua дод. знижка -5% Автомобілі, для яких підходить запчастина гальмівних колодок, дискове гальмо BLUE PRINT ADM54277 MAZDA 6 (GG), MAZDA 6 (GG), MAZDA 6 (GGG), MAZDA 6 (GGG) Комплект гальмівних колодок, дискове гальмо BLUE PRINT ADM54277- BLUE PRINT
- Ширина (мм): 59,7
- Довжина [мм]: 131,9
- Місце встановлення: передній міст
- необхідна кількість:1
- Товщина [мм]:17,8
- Додатковий артикул/додаткова інформація 2: зі скобкою
- Применяемость:MAZDA 6 (GG), MAZDA 6 (GG), MAZDA 6 (GG), MAZDA 6 (GG), MAZDA 6 (GG), MAZDA 6 (GG), MAZDA 6 Hatchback (GG), MAZDA 6 Hatchback (GG), MAZDA 6 Hatchback (GG), MAZDA 6 Hatchback (GG), MAZDA 6 Hatchback (GG), MAZDA 6 Station Wagon (GY), MAZDA 6 Station Wagon (GY), MAZDA 6 Station Wagon (GY), MAZDA 6 Station Wagon (GY), MAZDA 6 Station Wagon (GY), MAZDA 6 Station Wagon (GY), MAZDA 6 Station Wagon (GY), MAZDA 6 Station Wagon (GY)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Код запчастини | ADM54277 |
| Стан | Новий |
| Довжина | 132 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 17.8 мм |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Призначення | Передні колеса |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | 6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Запчастину | https://avtovega.com.ua/product/blue-print-adm54277-kupit |
| Каталог | https://avtovega.com.ua/catalog |
| Код | ADM54277/BLUE PRINT |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 1 023 ₴


