Новинка
-10%

Комплект гальмівних колодок, дискове гальмо BLUE PRINT ADH24256 HONDA ACCORD VI (CG, CK), HONDA ACCORD VI (CG,
від 1 138,89 ₴
від 1 025 ₴
- В наявності
- Код: ADH24256
+380 (99) 784-41-96
- +380 (67) 950-52-09
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Нові автозапчастини від офіційних постачальників за найкращими цінами, відправлення без попереднього планування. Телефонуйте, пишіть, замовляйте. Після реєстрації на нашому сайті https:/avtovega.com.ua дод. знижка -5% Автомобілі, для яких підходить запчастина гальмівних колодок, дискове гальмо BLUE PRINT ADH24256 HONDA ACCORD VI (CG, CK), HONDACORD VI (CGКомплект гальмівних колодок, дискове гальмо BLUE PRINT ADH24256- BLUE PRINT
- Ширина (мм): 58,5
- Довжина [мм]:131,6
- Місце встановлення: передній міст
- необхідна кількість:1
- Товщина [мм]:16,8
- Датчик зносу: вмик. датчик зносу
- Применяемость:HONDA ACCORD VI (CG, CK), HONDA ACCORD VI (CG, CK), HONDA ACCORD VI (CG, CK), HONDA ACCORD VI (CG, CK), HONDA ACCORD VI Hatchback (CH), HONDA ACCORD VI Hatchback (CH), HONDA ACCORD VI Hatchback (CH), HONDA ACCORD VI Hatchback (CH), NISSAN ALMERA TINO (V10), NISSAN ALMERA TINO (V10), NISSAN ALMERA TINO (V10), NISSAN ALMERA TINO (V10), NISSAN ALMERA TINO (V10), NISSAN ALMERA TINO (V10), NISSAN PRIMERA (P12), NISSAN PRIMERA (P12), NISSAN PRIMERA (P12), NISSAN PRIMERA (P12), NISSAN PRIMERA (P12), NISSAN PRIMERA (P12), NISSAN PRIMERA (P12), NISSAN PRIMERA (P12), NISSAN PRIMERA Hatchback (P12), NISSAN PRIMERA Hatchback (P12), NISSAN PRIMERA Hatchback (P12), NISSAN PRIMERA Hatchback (P12), NISSAN PRIMERA Hatchback (P12), NISSAN PRIMERA Hatchback (P12), NISSAN PRIMERA Hatchback (P12), NISSAN PRIMERA Hatchback (P12), NISSAN PRIMERA універсал (WP12), NISSAN PRIMERA універсал (WP12), NISS PRIMERA вал (WPSAN PRIMERA) NISSAN PRIMERA універсал (WP12), NISSAN PRIMERA універсал (WP12)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Код запчастини | ADH24256 |
| Стан | Новий |
| Довжина | 132 мм |
| Ширина | 59 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 16.8 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з маркою | Nissan, Honda |
| Сумісність з моделлю | Accord, Almera, Primera |
| Користувальницькі характеристики | |
| Запчастину | https://avtovega.com.ua/product/blue-print-adh24256-kupit |
| Каталог | https://avtovega.com.ua/catalog |
| Код | ADH24256/BLUE PRINT |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 1 025 ₴


