Новинка
-10%

Комплект гальмівних колодок, дискове гальмо BLUE PRINT ADH24254 HONDA CIVIC VI Aerodeck (MB, MC), HONDA CIVIC
від 693,33 ₴
від 624 ₴
- В наявності
- Код: ADH24254
+380 (99) 784-41-96
- +380 (67) 950-52-09
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Нові автозапчастини від офіційних постачальників за найкращими цінами, відправлення без попереднього планування. Телефонуйте, пишіть, замовляйте. Після реєстрації на нашому сайті https:/avtovega.com.ua дод. знижка -5% Автомобілі, для яких підходить запчастина гальмівних колодок, дискове гальмо BLUE PRINT ADH24254 HONDA CIVIC VI Aerodeck (MB, MC), HONDA CIVIC VI AerecodКомплект гальмівних колодок, дискове гальмо BLUE PRINT ADH24254- BLUE PRINT
- Ширина (мм):34,8
- Довжина [мм]:88,7
- Місце встановлення: Задній міст
- необхідна кількість:1
- Товщина [мм]: 12,5
- Применяемость:HONDA CIVIC VI Aerodeck (MB, MC), HONDA CIVIC VI Aerodeck (MB, MC), HONDA CIVIC VI Aerodeck (MB, MC), HONDA CIVIC VI Aerodeck (MB, MC), HONDA CIVIC VI Aerodeck (MB, MC), HONDA CIVIC VI Fastback (MA, MB), HONDA CIVIC VI Fastback (MA, MB), HONDA CIVIC VI Fastback (MA, MB), HONDA CIVIC VI Fastback (MA, MB), HONDA CIVIC VI Fastback (MA, MB), HONDA CIVIC VI Fastback (MA, MB), HONDA CIVIC VI Fastback (MA, MB), HONDA CIVIC VI Fastback (MA, MB), HONDA CIVIC VI Fastback (MA, MB), HONDA CONCERTO (HW, MA), HONDA CONCERTO (HW, MA), HONDA CONCERTO (HW, MA), HONDA CONCERTO седан (HWW), HONDA CONCERTO седан (HWW), HONDA CONCERTO седан (HWW), HONDA JAZ III (GE), ROVER-шпильна частина (W), ROVER Нахил задня частина (X), ROVER - 200 задня задня задня задня частина (W), ROVER часть (XW), ROVER 400 (XW), ROVER 400 (XW), ROVER 400 Tourer (XW), ROVER 400 Tourer (XW), ROVER CABRIOLET (XW)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Код запчастини | ADH24254 |
| Стан | Новий |
| Довжина | 89 мм |
| Ширина | 37 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 12.6 мм |
| Призначення | Задні колеса |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з маркою | Rover, Honda |
| Сумісність з моделлю | Civic, 400 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Запчастину | https://avtovega.com.ua/product/blue-print-adh24254-kupit |
| Каталог | https://avtovega.com.ua/catalog |
| Код | ADH24254/BLUE PRINT |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 624 ₴


