Новинка
-10%

Комплект гальмівних колодок, дискове гальмо BLUE PRINT ADG04282 HYUNDAI ACCENT III (MC), HYUNDAI ACCENT III
від 1 014,44 ₴
від 913 ₴
- В наявності
- Код: ADG04282
+380 (99) 784-41-96
- +380 (67) 950-52-09
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Нові автозапчастини від офіційних постачальників за найкращими цінами, відправлення без попереднього планування. Телефонуйте, пишіть, замовляйте. Після реєстрації на нашому сайті https:/avtovega.com.ua дод. знижка -5% Автомобілі, для яких підходить запчастина гальмівних колодок, дискове гальмо BLUE PRINT ADG04282 HYUNDAI ACCENT III (MC), HYUNDAIКомплект гальмівних колодок, дискове гальмо BLUE PRINT ADG04282- BLUE PRINT
- Ширина (мм): 41
- Довжина [мм]:93
- Місце встановлення: Задній міст
- необхідна кількість:1
- Товщина [мм]:15
- Применяемость:HYUNDAI ACCENT III (MC), HYUNDAI ACCENT III (MC), HYUNDAI ACCENT III седан (MC), HYUNDAI ACCENT III седан (MC), HYUNDAI ACCENT III седан (MC), HYUNDAI i20 (GB), HYUNDAI i20 (GB), HYUNDAI i20 (GB), HYUNDAI i20 (GB), HYUNDAI i20 (PB, PBT), HYUNDAI i20 (PB, PBT), HYUNDAI i20 (PB, PBT), HYUNDAI i20 (PB, PBT), HYUNDAI i20 (PB, PBT), HYUNDAI i20 (PB, PBT), HYUNDAI i20 (PB, PBT), HYUNDAI i20 (PB, PBT), HYUNDAI i20 (PB, PBT), HYUNDAI i20 Coupe, HYUNDAI i30 (FD), HYUNDAI i30 (FD), HYUNDAI i30 (FD), HYUNDAI i30 (FD), HYUNDAI i30 (FD), HYUNDAI i30 (FD), HYUNDAI i30 (FD), HYUNDAI i30 (FD), HYUNDAI i30 (FD), HYUNDAI i30 (FD), HYUNDAI i30 (GD), HYUNDAI i30 (GD), HYUNDAI i30 (GD), HYUNDAI i30 (GD), HYUNDAI i30 (GD), HYUNDAI i30 CW (FD), HYUNDAI i30 CW (FD), HYUNDAI i30 CW (FD), HYUNDAI i30 CW (FD), HYUNDAI i30 CW (FD), HYUNDAI i30 CW (FD), HYUNDAI i30 CW (FD), HYUNDAI i30 CW (FD), HYUNDAI i30 CW (FD), HYUNDAI i30 CW (GD), HYUNDAI i30 CW (GD), HYUNDAI ix20 (JC), HYUNDAI ix20 (JC), HYUNDAI ix20 (JC), HYUNDAI ix20 (JC), HYUNDAI ix20 (JC), HYUNDAI ix20 (JC), HYUNDAI ix35 (LM, EL, ELH), HYUNDAI ix35 (LM, EL, ELH), HYUNDAI ix35 (LM, EL, ELH), HYUNDAI ix35 (LM, EL, ELH), HYUNDAI ix35 (LM, EL, ELH), HYUNDAI ix35 (LM, EL, ELH), HYUNDAI ix35 (LM, EL, ELH), HYUNDAI SONATA V (NF), HYUNDAI SONATA V (NF), KIA CEE'D SW (ED), KIA CEE'D SW (ED), KIA CEE'D SW (ED), KIA CEE'D SW (ED), KIA CEE'D SW (ED), KIA CEE'D SW (ED), KIA CEE'D SW (ED), KIA CEE'D SW (ED), KIA CEE'D SW (ED), KIA CEE'D SW (ED), KIA CEE'D SW (ED), KIA CEE'D Похила задня частина (ED), KIA CEE'D Похила задня частина (ED), KIA CEE'D Похила задня частина (ED), KIA CEE'D Похила задня частина (ED), KIA CEE'D Похила задня частина (ED), KIA CEEE' задня частина (ED), KIA CEE'D Похисна задня частина (ED), KIA CEE'D Похила задня частина (ED), KIA CEE'D Похила задня частина (ED), KIA CEE'D Похила задня частина (ED), KIA CEE'D Похитна задня частина (ED), KIA CERATO седан (TD), KIA CERATO II седан (TD), KIA CERATO седан (LD), KIA PRO CEE'D (ED), KIA PRO CEE'D (ED), KIA PRO CEE'D (ED), KIA PRO CEE'D (ED), KIA PRO CEE'D (ED), KIA PRO CEE'D (ED), KIA PRO CEE'D (ED), KIA PRO CEE'D (ED), KIA PRO CEE'D (ED), KIA PRO CEE'D (ED), KIA PRO CEE'D (ED), KIA RIO II (JB), KIA RIO II (JB), KIA RIO II (JB), KIA RIO II (JB), KIA RIO II седан (JB), KIA RIO II седан (JB), KIA RIO II седан (JB), KIA SPORTAGE (JE_, KM_), KIA SPORTAGE (JE_, KM_), KIA SPORTAGE (JE_, KM_), KIA SPORTAGE (JE_, KM_), KIA SPORTAGE (JE_, KM_), KIA SPORTAGE (JE_, KM_), KIA SPORTAGE (JE_, KM_), KIA SPORTAGE (JE_, KM_), KIA SPORTAGE (JE_, KM_), KIA SPORTAGE (JE_, KM_), KIA SPORTAGE (SL), KIA SPORTAGE (SL)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Код запчастини | ADG04282 |
| Стан | Новий |
| Довжина | 93 мм |
| Ширина | 41 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 15.6 мм |
| Призначення | Задні колеса |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Picanto, ix35, Sonata, Accent, Rio, I30, Pro Ceed, Ceed, Sportage, Cerato, i20 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Запчастину | https://avtovega.com.ua/product/blue-print-adg04282-kupit |
| Каталог | https://avtovega.com.ua/catalog |
| Код | ADG04282/BLUE PRINT |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 913 ₴


