Новинка
-10%

Комплект гальмівних колодок, дискове гальмо BLUE PRINT ADG04280 CHEVROLET LACETTI (J200), CHEVROLET LACETTI
від 1 031,11 ₴
від 928 ₴
- В наявності
- Код: ADG04280
+380 (99) 784-41-96
- +380 (67) 950-52-09
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Нові автозапчастини від офіційних постачальників за найкращими цінами, відправлення без попереднього планування. Телефонуйте, пишіть, замовляйте. Після реєстрації на нашому сайті https:/avtovega.com.ua дод. знижка -5% Автомобілі, для яких підходить запчастина гальмівних колодок, дискове гальмо BLUE PRINT ADG04280 CHEVROLET LACETTI (J200), CHEVROLET LAКомплект гальмівних колодок, дискове гальмо BLUE PRINT ADG04280- BLUE PRINT
- Ширина (мм):38,9
- Довжина [мм]:104,4
- Місце встановлення: Задній міст
- необхідна кількість:1
- Товщина [мм]:13,9
- Застосовуваність: CHEVROLET LACETTI (J200), CHEVROLET LACETTI (J200), CHEVROLET LACETTI (J200), CHEVROLET LACETTTI (J200), CHEVROLET NUBIRA салі, CHEVOLET NUBE, CHEVOBIRA сендем, CHETET NCHEVIRA, CHET, CHEVLET NCHETET NCHEET NUBLE, CHEVLE, CHEVLETE, CHEVLEVETETEVRETET HEVREVRETETETEVLEVRETETEVRTEN, CHEVRLEVRLEVRLEVRLEVRLEVR LACETTI Похила задня частина (KLAN), DAEWOO LACETTI Похила задня частина (KLAN), DAEWOO NUBIRA Wagon (KLAN), DAEWOO NUBIRA Wagon (KLAN), DAEWOO NUBI-ENAN
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Код запчастини | ADG04280 |
| Стан | Новий |
| Довжина | 104 мм |
| Ширина | 39 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 13.9 мм |
| Призначення | Задні колеса |
| Сумісність з маркою | Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Nubira, Lacetti |
| Користувальницькі характеристики | |
| Запчастину | https://avtovega.com.ua/product/blue-print-adg04280-kupit |
| Каталог | https://avtovega.com.ua/catalog |
| Код | ADG04280/BLUE PRINT |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 928 ₴


