Новинка
-10%

Комплект гальмівних колодок, дискове гальмо BLUE PRINT ADG04258 KIA SORENTO I (JC), KIA SORENTO I (JC), KIA
від 1 800 ₴
від 1 620 ₴
- В наявності
- Код: ADG04258
+380 (99) 784-41-96
- +380 (67) 950-52-09
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Нові автозапчастини від офіційних постачальників за найкращими цінами, відправлення без попереднього планування. Телефонуйте, пишіть, замовляйте. Після реєстрації на нашому сайті https:/avtovega.com.ua дод. знижка -5% Автомобілі, для яких підходить запчастина гальмівних колодок, дискове гальмо BLUE PRINT ADG04258 KIA SORENTO I (JC), KIA SORENTO I (JC), KIA SORENTO I (JC), KIAAENTКомплект гальмівних колодок, дискове гальмо BLUE PRINT ADG04258- BLUE PRINT
- Ширина (мм):60
- Довжина [мм]:155
- Місце встановлення: передній міст
- необхідна кількість:1
- Товщина [мм]:16,5
- Додатковий артикул/додаткова інформація 2: зі скобкою
- Применяемость:KIA SORENTO I (JC), KIA SORENTO I (JC), KIA SORENTO I (JC), KIA SORENTO I (JC), KIA SORENTO I (JC), KIA SORENTO I (JC)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Код запчастини | ADG04258 |
| Стан | Новий |
| Довжина | 155 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 16.5 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з маркою | Kia |
| Сумісність з моделлю | Sorento |
| Користувальницькі характеристики | |
| Запчастину | https://avtovega.com.ua/product/blue-print-adg04258-kupit |
| Каталог | https://avtovega.com.ua/catalog |
| Код | ADG04258/BLUE PRINT |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 1 620 ₴


