Новинка
-10%

Комплект гальмівних колодок, дискове гальмо BLUE PRINT ADG04231 HYUNDAI H-1/STAREX, HYUNDAI H-1/STAREX,
від 1 528,89 ₴
від 1 376 ₴
- В наявності
- Код: ADG04231
+380 (99) 784-41-96
- +380 (67) 950-52-09
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Нові автозапчастини від офіційних постачальників за найкращими цінами, відправлення без попереднього планування. Телефонуйте, пишіть, замовляйте. Після реєстрації на нашому сайті https:/avtovega.com.ua дод. знижка -5% Автомобілі, для яких підходить запчастина гальмівних колодок, дискове гальмо BLUE PRINT ADG04231 HYUNDAI H-1/STAREX, HYUNDAI H-1/STAREX, HYUNDAI HКомплект гальмівних колодок, дискове гальмо BLUE PRINT ADG04231- BLUE PRINT
- Ширина (мм): 56
- Довжина [мм]:149
- Місце встановлення: передній міст
- необхідна кількість:1
- Товщина [мм]: 16
- Применяемость:HYUNDAI H-1 / STAREX, HYUNDAI H-1 / STAREX, HYUNDAI H-1 фургон, HYUNDAI H-1 фургон, HYUNDAI H-1 фургон, HYUNDAI SANTA FÉ I (SM), HYUNDAI SANTA FÉ I (SM), HYUNDAI SANTA FÉ I (SM), HYUNDAI TRAJET (FO), HYUNDAI TRAJET (FO), HYUNDAI TRAJET (FO), HYUNDAI XG (XG), HYUNDAI XG (XG), HYUNDAI XG (XG), SSANGYONG REXTON (GAB_), SSANGYONG REXTON (GAB_)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Код запчастини | ADG04231 |
| Стан | Новий |
| Довжина | 149 мм |
| Ширина | 58 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 17 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з маркою | Ssang Yong, Hyundai |
| Сумісність з моделлю | H 1, Santa Fe, Rexton, H-1 / Starex |
| Користувальницькі характеристики | |
| Запчастину | https://avtovega.com.ua/product/blue-print-adg04231-kupit |
| Каталог | https://avtovega.com.ua/catalog |
| Код | ADG04231/BLUE PRINT |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 1 376 ₴


