Новинка
-10%

Комплект гальмівних колодок, дискове гальмо BLUE PRINT ADG042123 CHEVROLET CRUZE (J300), CHEVROLET CRUZE
від 1 317,78 ₴
від 1 186 ₴
- В наявності
- Код: ADG042123
+380 (99) 784-41-96
- +380 (67) 950-52-09
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Нові автозапчастини від офіційних постачальників за найкращими цінами, відправлення без попереднього планування. Телефонуйте, пишіть, замовляйте. Після реєстрації на нашому сайті https:/avtovega.com.ua дод. знижка -5% Автомобілі, для яких підходить запчастина гальмівних колодок, дискове гальмо BLUE PRINT ADG042123 CHEVROLET CRUZE (J300), CHEVROLET CRUE (J300)Комплект гальмівних колодок, дискове гальмо BLUE PRINT ADG042123- BLUE PRINT
- Ширина (мм): 42,8
- Довжина [мм]:116,6
- Місце встановлення: Задній міст
- необхідна кількість:1
- Товщина [мм]: 16,2
- Додатковий артикул/додаткова інформація 2: зі скобкою
- Застосовуваність: CHEVROLET CRUZE (J300), CHEVROLET CRUZE (J300), CHEVROLET CRUZE (J300), CHEVROLET CRUZE (J300), CHEVROZ Wagion), CHUZE (J300), CHEVROLETRUZ (J300), CHEVLETCHETETUZ StoZ Wagion), CCHO Похила задня частина (J305), CHEVROLET CRUZE Похила задня частина (J305), CHEVROLET CRUZE Похила задня частина (J305), CHEVROLET CRUZE Похила задня частина (J305), CHEVROLET ORDO (J9), CHEVROLET ORLANDO (J309), OPEL ASTRA GTC J, OPEL ASTRA GTC J, OPEL ASTRA GTC J, OPEL ASTRA GTC J, OPEL ASTL ASTRA H GTC (L08), OL08), OPEL ASTRA HE (L35), OPE ASTE ASTL ASTA HSRA Hern (35), OPL (35) OPEL ASTRA J, OPEL ASTRA J, OPEL ASTRA J, OPEL ASTRA J, OPEL ASTRA J, OPEL ASTRA J, OPEL ASTRA J Sports Tourer, OPEL ASTRA J Sports Tourer, OPEL ASTRA J Sports Tourer, OPEL ASTRA J Sports Tourer, OPEL ASTRA J Sports Tourer, OPEL ASTRA J Sports Tourer, OPEL ASTRA J Sports Tourer, OPEL ASTRA J Sports Tourer, OPEL ASTRA J Sports Tourer, OPEL ASTRA J седан, OPEL ASTRA J седан, OPEL ASTRA J седан, OPEL ASTRA J седан, OPEL MOKKA, OPEL MOKKA, OPEL MOKKA, OPEL MOKKA, OPEL MOKKA
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Код запчастини | ADG042123 |
| Стан | Новий |
| Довжина | 117 мм |
| Ширина | 43 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 17 мм |
| Призначення | Задні колеса |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з маркою | Opel, Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Astra, Orlando, Volt, Cruze, Mokka |
| Користувальницькі характеристики | |
| Запчастину | https://avtovega.com.ua/product/blue-print-adg042123-kupit |
| Каталог | https://avtovega.com.ua/catalog |
| Код | ADG042123/BLUE PRINT |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 1 186 ₴


