Новинка
-10%

Комплект гальмівних колодок, дискове гальмо BLUE PRINT ADG042109 HYUNDAI SONATA V (NF), HYUNDAI SONATA V (NF),
від 1 310 ₴
від 1 179 ₴
- В наявності
- Код: ADG042109
+380 (99) 784-41-96
- +380 (67) 950-52-09
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Нові автозапчастини від офіційних постачальників за найкращими цінами, відправлення без попереднього планування. Телефонуйте, пишіть, замовляйте. Після реєстрації на нашому сайті https:/avtovega.com.ua дод. знижка -5% Автомобілі, для яких підходить запчастина гальмівних колодок, дискове гальмо BLUE PRINT ADG042109 HYUNDAI SONATA V (NF), HYUNDAI V (NFA)Комплект гальмівних колодок, дискове гальмо BLUE PRINT ADG042109- BLUE PRINT
- Ширина (мм): 36,3
- Довжина [мм]:99,9
- Місце встановлення: Задній міст
- необхідна кількість:1
- Товщина [мм]: 14,5
- Применяемость:HYUNDAI SONATA V (NF), HYUNDAI SONATA V (NF), HYUNDAI SONATA V (NF), HYUNDAI SONATA V (NF), HYUNDAI SONATA V (NF), HYUNDAI SONATA V (NF), HYUNDAI SONATA V (NF), HYUNDAI SONATA V (NF), HYUNDAI TUCSON (JM), HYUNDAI TUCSON (JM), HYUNDAI TUCSON (JM), HYUNDAI TUCSON (JM), HYUNDAI TUCSON (JM), HYUNDAI TUCSON (JM), HYUNDAI TUCSON (JM), HYUNDAI TUCSON (JM), HYUNDAI TUCSON (JM), HYUNDAI TUCSON (JM), HYUNDAI TUCSON (JM), KIA OPIRUS (GH)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Код запчастини | ADG042109 |
| Стан | Новий |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 41 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 14.5 мм |
| Призначення | Задні колеса |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Opirus, Tucson, Sonata |
| Користувальницькі характеристики | |
| Запчастину | https://avtovega.com.ua/product/blue-print-adg042109-kupit |
| Каталог | https://avtovega.com.ua/catalog |
| Код | ADG042109/BLUE PRINT |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 1 179 ₴


