Новинка
-10%

Комплект гальмівних колодок, дискове гальмо BLUE PRINT ADC44288 MITSUBISHI ASX (GA_W_), MITSUBISHI ASX
від 1 256,67 ₴
від 1 131 ₴
- В наявності
- Код: ADC44288
+380 (99) 784-41-96
- +380 (67) 950-52-09
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Нові автозапчастини від офіційних постачальників за найкращими цінами, відправлення без попереднього планування. Телефонуйте, пишіть, замовляйте. Після реєстрації на нашому сайті https:/avtovega.com.ua дод. знижка -5% Автомобілі, для яких підходить запчастина гальмівних колодок, дискове гальмо BLUE PRINT ADC44288 MITSUBISHI ASX (GA_WSBISHI AS (GA_GA)Комплект гальмівних колодок, дискове гальмо BLUE PRINT ADC44288- BLUE PRINT
- Ширина (мм): 44,6
- Довжина [мм]:101,3
- Місце встановлення: Задній міст
- Висота [мм]: 8,3
- необхідна кількість:1
- Товщина [мм]: 14,3
- Датчик зносу: зі звуковим попередженням зношування
- роздільна здатність виробника: 90R-02A0186/18783
- Применяемость:MITSUBISHI ASX (GA_W_), MITSUBISHI ASX (GA_W_), MITSUBISHI ASX (GA_W_), MITSUBISHI ASX (GA_W_), MITSUBISHI ASX (GA_W_), MITSUBISHI ASX (GA_W_), MITSUBISHI ASX (GA_W_), MITSUBISHI ASX (GA_W_), MITSUBISHI OUTLANDER III (GG_W, GF_W, ZJ), MITSUBISHI OUTLANDER III (GG_W, GF_W, ZJ), MITSUBISHI OUTLANDER III (GG_W, GF_W, ZJ), MITSUBISHI OUTLANDER III (GG_W, GF_W, ZJ), MITSUBISHI OUTLANDER III (GG_W, GF_W, ZJ), MITSUBISHI OUTLANDER III (GG_W, GF_W, ZJ), MITSUBISHI OUTLANDER III (GG_W, GF_W, ZJ)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Код запчастини | ADC44288 |
| Стан | Новий |
| Довжина | 101 мм |
| Ширина | 45 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 14.3 мм |
| Призначення | Задні колеса |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Mazda |
| Сумісність з моделлю | 4008, 6, Outlander, ASX |
| Користувальницькі характеристики | |
| Запчастину | https://avtovega.com.ua/product/blue-print-adc44288-kupit |
| Каталог | https://avtovega.com.ua/catalog |
| Код | ADC44288/BLUE PRINT |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 1 131 ₴


