Новинка
-10%

Комплект гальмівних колодок, дискове гальмо BLUE PRINT ADC44242 MITSUBISHI COLT III (C5_A), MITSUBISHI COLT
від 1 053,33 ₴
від 948 ₴
- В наявності
- Код: ADC44242
+380 (99) 784-41-96
- +380 (67) 950-52-09
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Нові автозапчастини від офіційних постачальників за найкращими цінами, відправлення без попереднього планування. Телефонуйте, пишіть, замовляйте. Після реєстрації на нашому сайті https:/avtovega.com.ua дод. знижка -5% Автомобілі, для яких підходить запчастина гальмівних колодок, дискове гальмо BLUE PRINT ADC44242 MITSUBISHI COLT III (C5_A), MITSUBISHI COLКомплект гальмівних колодок, дискове гальмо BLUE PRINT ADC44242- BLUE PRINT
- Ширина (мм): 51,7
- Довжина [мм]:127,5
- Місце встановлення: передній міст
- необхідна кількість:1
- Товщина [мм]:15,7
- Применяемость:MITSUBISHI COLT III (C5_A), MITSUBISHI COLT III (C5_A), MITSUBISHI COLT IV (CA_A), MITSUBISHI ECLIPSE I (D2_A), MITSUBISHI ECLIPSE II (D3_A), MITSUBISHI ECLIPSE II (D3_A), MITSUBISHI GALANT IV (E3_A), MITSUBISHI GALANT IV (E3_A), MITSUBISHI GALANT IV (E3_A), MITSUBISHI GALANT IV (E3_A), MITSUBISHI GALANT IV седан (E3_A), MITSUBISHI GALANT IV седан (E3_A), MITSUBISHI GALANT IV седан (E3_A), MITSUBISHI GALANT IV седан (E3_A), MITSUBISHI GALANT V (E5_A, E7_A, E8_A), MITSUBISHI GALANT V (E5_A, E7_A, E8_A), MITSUBISHI GALANT V (E5_A, E7_A, E8_A), MITSUBISHI GALANT V (E5_A, E7_A, E8_A), MITSUBISHI GALANT V (E5_A, E7_A, E8_A), MITSUBISHI GALANT V седан (E5_A, E7_A, E8_A), MITSUBISHI GALANT V седан (E5_A, E7_A, E8_A), MITSUBISHI GALANT V седан (E5_A, E7_A, E8_A), MITSUBISHI GALANT V седан (E5_A, E7_A, E8_A), MITSUBISHI GALANT V седан (E5_A, E7_A, E8_A), MITSUBISHI GALANT VI (EA_), MITSUBISHI GALANT VI (EA_), MITSUBISHI GALANT VI (EA_), MITSUBISHI GALANT VI (EA_), MITSUBISHI GALANT VI (EA_), MITSUBISHI GALANT VI універсал (EA_), MITSUBISHI GALANT VI універсал (EA_), MITSUBISHI GALANT VI універсал (EA_), MITSUBISHI GALANT VI універсал (EA_EA), MITSUBISHI GALANT VI уверсал (E_A_ATITUSBISHI LANCIV (C), C7), MUSA C7_A), MITSUBISHI LANCER V (CB/D_A), MITSUBISHI LANCER V Station Wagon (CB_W, CD_W), MITSUBISHI SPACE RUNNER (N1_W, N2_W), MITSUBISHI SPACE RUNNER (N1_W, N2_W), MITSUBISHI SPACE RUNNER (N1_W, N2_W), MITSUBISHI SPACE RUNNER (N1_W, N2_W), MITSUBISHI SPACE RUNNER (N1_W, N2_W), MITSUBISHI SPACE WAGON (N3_W, N4_W), MITSUBISHI SPACE WAGON (N3_W, N4_W), MITSUBISHI SPACE WAGON (N3_W, N4_W), MITSUBISHI SPACE WAGON (N3_W, N4_W), MITSUBISHI SPACE WAGON (N3_W, N4_W), MITSUBISHI SPACE WAGON (N3_W, N4_W), PROTON PERSONA 300 (C9_M), PROTON PERSONA 300 (C9_M), PROTON PERSONA 300 (C9_M), PROTON PERSONA 400 (C9_S), PROTON PROSONA 400 (C9_S), PROTON PERSONA 400 кутова задня частина (C9_C), PROTON 400 Похила задня частина (C9_C, C9_S)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Код запчастини | ADC44242 |
| Стан | Новий |
| Довжина | 128 мм |
| Ширина | 52 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 16 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з маркою | Proton |
| Сумісність з моделлю | L 300, Persona 400, Lancer, Space Wagon, Space Runner, Galant, Outlander, Eclipse, Sapporo, Persona 300, Colt |
| Користувальницькі характеристики | |
| Запчастину | https://avtovega.com.ua/product/blue-print-adc44242-kupit |
| Каталог | https://avtovega.com.ua/catalog |
| Код | ADC44242/BLUE PRINT |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 948 ₴


