Новинка
-10%

Комплект гальмівних колодок, дискове гальмо BLUE PRINT ADA104259 CHRYSLER GRAND VOYAGER V (RT), CHRYSLER GRAND
від 1 613,33 ₴
від 1 452 ₴
- В наявності
- Код: ADA104259
+380 (99) 784-41-96
- +380 (67) 950-52-09
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Нові автозапчастини від офіційних постачальників за найкращими цінами, відправлення без попереднього планування. Телефонуйте, пишіть, замовляйте. Після реєстрації на нашому сайті https:/avtovega.com.ua дод. знижка -5% Автомобілі, для яких підходить запчастина гальмівних колодок, дискове гальмо BLUE PRINT ADA104259 CHRYSLER GRAND VOYAGER V (RT), CHRYSLER GOYAGERКомплект гальмівних колодок, дискове гальмо BLUE PRINT ADA104259- BLUE PRINT
- Ширина (мм): 52,7
- Довжина [мм]:116,6
- Місце встановлення: Задній міст
- необхідна кількість:1
- Товщина [мм]:16,4
- Применяемость:CHRYSLER GRAND VOYAGER V (RT), CHRYSLER GRAND VOYAGER V (RT), CHRYSLER GRAND VOYAGER V (RT), CHRYSLER GRAND VOYAGER V (RT), DODGE JOURNEY, DODGE JOURNEY, DODGE JOURNEY, FIAT FREEMONT (JC_, JF_), FIAT FREEMONT (JC_, JF_)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Код запчастини | ADA104259 |
| Стан | Новий |
| Довжина | 117 мм |
| Ширина | 53 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 16.8 мм |
| Призначення | Задні колеса |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з маркою | Dodge, Fiat, Chrysler |
| Сумісність з моделлю | Grand Caravan, Journey, Freemont, Grand Voyager |
| Користувальницькі характеристики | |
| Запчастину | https://avtovega.com.ua/product/komplekt-tormoznyh-kolodok-diskovyj-tormoz-blue-print-ada104259-kupit |
| Каталог | https://avtovega.com.ua/catalog |
| Код | ADA104259/BLUE PRINT |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 1 452 ₴


