Новинка
-10%

Комплект гальмівних колодок, дискове гальмо ATE 13046071762 BMW 5 (E60), BMW 5 (E60), BMW 5 (E60), BMW 5
від 3 502,22 ₴
від 3 152 ₴
- В наявності
- Код: 13046071762
+380 (99) 784-41-96
- +380 (67) 950-52-09
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Нові автозапчастини від офіційних постачальників за найкращими цінами, відправлення без попереднього планування. Телефонуйте, пишіть, замовляйте. Після реєстрації на нашому сайті https:/avtovega.com.ua дод. знижка -5% Автомобілі, для яких підходить запчастина гальмівних колодок, дискове гальмо ATE 13046071762 BMW 5 (E60), BMW 5 (E60), BMW 5 (E60), BMW 5 (E60), BMW 5 (E60)Комплект гальмівних колодок, дискове гальмо ATE 13046071762- ATE
- Висота [мм]:63,5
- Код MAPP є
- Ширина 1 [мм]:154,6
- Ширина 2 [мм]:155,1
- Товщина [мм]:20,3
- Датчик зносу: Підготовлено для датчика зносу колодок
- Датчик зносу:без датчика зношування
- Гальмівна система:ATE
- перевіркове значення:E1 90R-01517/608
- Застосовуваність: BMW 5 (E60), BMW 5 (E60), BMW 5 (E60), BMW 5 (E60), BMW 5 (E60), BMW 5 (E60), BMW 5 (E60), BMW 5 (E60), BMW 5 (E60), BMW 5 (E60), BMW 5 (E60), BMW 5 (E60), BMW Wing (E6) (E61), BMW 5 Touring (E61), BMW 5 Touring (E61), BMW 5 Touring (E61), BMW 5 Touring (E61), BMW 5 Touring (E61), BMW 5 Touring (E61), BMW 5 Touring (E61)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ATE |
| Код запчастини | 13046071762 |
| Стан | Новий |
| Ширина внутрішньої накладки | 154.6 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 155.1 мм |
| Висота | 63.5 мм |
| Товщина | 20.3 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Користувальницькі характеристики | |
| Запчастину | https://avtovega.com.ua/product/komplekt-tormoznyh-kolodok-diskovyj-tormoz-ate-13046071762-kupit |
| Каталог | https://avtovega.com.ua/catalog |
| Код | 13046071762/ATE |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 3 152 ₴


