Новинка
-10%

Комплект гальмівних колодок, дискове гальмо ATE 13046057672 SUBARU TREZIA, SUBARU TREZIA, TOYOTA AURIS
від 2 335,56 ₴
від 2 102 ₴
- В наявності
- Код: 13046057672
+380 (99) 784-41-96
- +380 (67) 950-52-09
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Нові автозапчастини від офіційних постачальників за найкращими цінами, відправлення без попереднього планування. Телефонуйте, пишіть, замовляйте. Після реєстрації на нашому сайті https:/avtovega.com.ua дод. знижка -5% Автомобілі, для яких підходить запчастина гальмівних колодок, дискове гальмо ATE 13046057672 SUBARU TREZIA, SUBARU TREZIA, TOYOTA AURIS (NRE15_, ZZE15_, NDE_15), TOOOTКомплект гальмівних колодок, дискове гальмо ATE 13046057672- ATE
- Ширина (мм): 139
- Висота [мм]:56,1
- Код MAPP є
- Товщина [мм]:17,5
- Датчик зносу: не підготовлений для датчика зношування
- Датчик зносу:без датчика зношування
- Гальмівна система:AKEBONO
- перевіркове значення:E1 90R-011134/1219
- Применяемость:SUBARU TREZIA, SUBARU TREZIA, TOYOTA AURIS (NRE15_, ZZE15_, ADE15_, ZRE15_, NDE15_), TOYOTA AURIS (NRE15_, ZZE15_, ADE15_, ZRE15_, NDE15_), TOYOTA AURIS (NRE15_, ZZE15_, ADE15_, ZRE15_, NDE15_), TOYOTA AURIS (NRE15_, ZZE15_, ADE15_, ZRE15_, NDE15_), TOYOTA AURIS (NRE15_, ZZE15_, ADE15_, ZRE15_, NDE15_), TOYOTA AURIS (NRE15_, ZZE15_, ADE15_, ZRE15_, NDE15_), TOYOTA COROLLA седан (E15_), TOYOTA COROLLA седан (E15_), TOYOTA COROLLA седан (E15_), TOYOTA COROLLA седан (NRE18_, ZRE17_, ZRE18_, NDE18_), TOYOTA COROLLA седан (NRE18_, ZRE17_, ZRE18_, NDE18_), TOYOTA COROLLA седан (NRE18_, ZRE17_, ZRE18_, NDE18_), TOYOTA COROLLA седан (NRE18_, ZRE17_, ZRE18_, NDE18_), TOYOTA URBAN CRUISER (NSP1_, NLP1_, ZSP1_, NCP11_), TOYOTA URBAN CRUISER (NSP1_, NLP1_, ZSP1_, NCP11_), TOYOTA URBAN CRUISER (NSP1_, NLP1_, ZSP1_, NCP11_), TOYOTA URBAN CRUISER (NSP1_, NLP1_, ZSP1_, NCP11_), TOYOTA VERSO S (NLP12_, NCP12_, NSP12_), TOYOTA VERSO S (NLP12_, NCP12_, NSP12_), TOYOTA YARIS (NHP13_, NSP13_, NCP13_, KSP13_, NLP13_), TOYOTA YARIS (NHP13_, NSP13_, NCP13_, KSP13_, NLP13_)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ATE |
| Код запчастини | 13046057672 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 139 мм |
| Висота | 56.1 мм |
| Товщина | 17.5 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Сумісність з маркою | Lexus, Toyota, Subaru |
| Сумісність з моделлю | Corolla, Auris, RAV4, Trezia, Yaris |
| Користувальницькі характеристики | |
| Запчастину | https://avtovega.com.ua/product/komplekt-tormoznyh-kolodok-diskovyj-tormoz-ate-13046057672-kupit |
| Каталог | https://avtovega.com.ua/catalog |
| Код | 13046057672/ATE |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 2 102 ₴


