Новинка
-10%

Комплект гальмівних колодок, дискове гальмо ATE 13046038662 BMW 1 (F20), BMW 1 (F20), BMW 1 (F20), BMW 1
від 4 586,67 ₴
від 4 128 ₴
- В наявності
- Код: 13046038662
+380 (99) 784-41-96
- +380 (67) 950-52-09
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Нові автозапчастини від офіційних постачальників за найкращими цінами, відправлення без попереднього планування. Телефонуйте, пишіть, замовляйте. Після реєстрації на нашому сайті https:/avtovega.com.ua дод. знижка -5% Автомобілі, для яких підходить запчастина гальмівних колодок, дискове гальмо ATE 13046038662 BMW 1 (F20), BMW 1 (F20), BMW 1 (F20), BMW 1 (F20), BMW 1 (F20), BMW 1 (20),Комплект гальмівних колодок, дискове гальмо ATE 13046038662- ATE
- Код MAPP є
- Висота 2 [мм]:61,6
- Ширина 1 [мм]:155,7
- Ширина 2 [мм]:156,7
- Товщина [мм]: 18,2
- Висота 1 [мм]:61,6
- Датчик зносу: Підготовлено для датчика зносу колодок
- Датчик зносу:без датчика зношування
- Гальмівна система: Bosch
- перевіркове значення:E1 90R-02A0173/0047
- Применяемость:BMW 1 (F20), BMW 1 (F20), BMW 1 (F20), BMW 1 (F20), BMW 1 (F20), BMW 1 (F20), BMW 1 (F20), BMW 1 (F20), BMW 1 (F20), BMW 1 (F20), BMW 1 (F21), BMW 1 (F21), BMW 1 (F21), BMW 1 (F21), BMW 1 (F21), BMW 1 (F21), BMW 1 (F21), BMW 1 (F21), BMW 1 (F21), BMW 1 (F21), BMW 3 (F30, F35, F80), BMW 3 (F30, F35, F80), BMW 3 (F30, F35, F80), BMW 3 (F30, F35, F80), BMW 3 (F30, F35, F80), BMW 3 (F30, F35, F80), BMW 3 (F30, F35, F80), BMW 3 (F30, F35, F80), BMW 3 (F30, F35, F80), BMW 3 (F30, F35, F80), BMW 3 (F30, F35, F80), BMW 3 (F30, F35, F80), BMW 3 (F30, F35, F80), BMW 3 (F30, F35, F80), BMW 3 (F30, F35, F80), BMW 3 Gran Turismo (F34), BMW 3 Gran Turismo (F34), BMW 3 Gran Turismo (F34), BMW 3 Gran Turismo (F34), BMW 3 Touring (F31), BMW 3 Touring (F31), BMW 3 Touring (F31), BMW 3 Touring (F31), BMW 3 Touring (F31), BMW 3 Touring (F31), BMW 3 Touring (F31), BMW 3 Touring (F31), BMW 3 Touring (F31), BMW 3 Touring (F31), BMW 3 Touring (F31), BMW 4 Gran Coupe (F36), BMW 4 Gran Coupe (F36), BMW 4 Gran Coupe (F36), BMW 4 Gran Coupe (F36), BMW 4 кабелі (F33, F83), BMW 4 купе (F32, F82), BMW 4 купе (F32, F82), BMW 4 купе (F32, F82)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ATE |
| Код запчастини | 13046038662 |
| Стан | Новий |
| Ширина внутрішньої накладки | 155.7 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 61.6 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 156.7 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 61.6 мм |
| Товщина | 18.2 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | 3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Запчастину | https://avtovega.com.ua/product/komplekt-tormoznyh-kolodok-diskovyj-tormoz-ate-13046038662-kupit |
| Каталог | https://avtovega.com.ua/catalog |
| Код | 13046038662/ATE |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 4 128 ₴


