Новинка
-10%

Комплект підшипника маточини колеса SKF VKBA6547 AUDI A6 (4F2, C6), AUDI A6 (4F2, C6), AUDI A6 (4F2, C6), AUDI
від 3 220 ₴
від 2 898 ₴
- В наявності
- Код: VKBA6547
+380 (99) 784-41-96
- +380 (67) 950-52-09
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Нові автозапчастини від офіційних постачальників за найкращими цінами, відправлення без попереднього планування. Телефонуйте, пишіть, замовляйте. Після реєстрації на нашому сайті https:/avtovega.com.ua дод. знижка -5% Автомобілі, для яких підходить запчастина комплектника маточини колеса SKF VKBA6547 AUDI A6 (4F2, C6), AUDI A6 (4F2), AUDI (4F2, C6), AUDI A6 Комплект підшипника маточини колеса SKF VKBA6547- SKF
- Ширина (мм): 40,25
- Внутрішній діаметр:43
- Додатковий артикул/додаткова інформація 2: з інтегрованим датчиком ABS
- Применяемость:AUDI A6 (4F2, C6), AUDI A6 (4F2, C6), AUDI A6 (4F2, C6), AUDI A6 (4F2, C6), AUDI A6 (4F2, C6), AUDI A6 (4F2, C6), AUDI A6 (4F2, C6), AUDI A6 (4F2, C6), AUDI A6 (4F2, C6), AUDI A6 (4F2, C6), AUDI A6 (4F2, C6), AUDI A6 (4F2, C6), AUDI A6 (4F2, C6), AUDI A6 (4F2, C6), AUDI A6 (4F2, C6), AUDI A6 (4F2, C6), AUDI A6 (4F2, C6), AUDI A6 Allroad (4FH, C6), AUDI A6 Allroad (4FH, C6), AUDI A6 Avant (4F5, C6), AUDI A6 Avant (4F5, C6), AUDI A6 Avant (4F5, C6), AUDI A6 Avant (4F5, C6), AUDI A6 Avant (4F5, C6), AUDI A6 Avant (4F5, C6), AUDI A6 Avant (4F5, C6), AUDI A6 Avant (4F5, C6), AUDI A6 Avant (4F5, C6), AUDI A6 Avant (4F5, C6), AUDI A6 Avant (4F5, C6), AUDI A6 Avant (4F5, C6), AUDI A6 Avant (4F5, C6), AUDI A6 Avant (4F5, C6), AUDI A6 Avant (4F5, C6), AUDI A6 Avant (4F5, C6), AUDI R8, AUDI R8, AUDI R8, AUDI R8, AUDI R8, AUDI R8, AUDI R8 Spyder, AUDI R8 Spyder, AUDI R8 Spyder
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SKF |
| Код запчастини | VKBA6547 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 40.25 мм |
| Внутрішній діаметр | 43 мм |
| Зовнішній діаметр | 85 мм |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | A6, R8 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Запчастину | https://avtovega.com.ua/product/skf-vkba6547-kupit |
| Каталог | https://avtovega.com.ua/catalog |
| Код | VKBA6547/SKF |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 2 898 ₴



