Новинка
-10%

Комплект подшипника ступицы колеса SKF VKBA1970 MITSUBISHI ECLIPSE I (D2_A), MITSUBISHI ECLIPSE I (D2_A),
від 2 075,56 ₴
від 1 868 ₴
- В наявності
- Код: VKBA1970
+380 (99) 784-41-96
- +380 (67) 950-52-09
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Нові автозапчастини від офіційних постачальників за найкращими цінами, відправлення без попереднього планування. Телефонуйте, пишіть, замовляйте. Після реєстрації на нашому сайті https:/avtovega.com.ua дод. знижка -5% Автомобілі, для яких підходить запчастина комплектника маточини колеса SKF VKBA1970 MITSUBISHI ECLIPSE I (D2_A), MITSUBISHI GALANT III (E1), MITSUBISHI ECLIPSE I (D2)Комплект підшипника маточини колеса SKF VKBA1970- SKF
- Ширина (мм): 36
- Внутрішній діаметр:40
- Зовнішній діаметр [мм]: 80
- Ширина 2 [мм]:34
- Применяемость:MITSUBISHI ECLIPSE I (D2_A), MITSUBISHI ECLIPSE I (D2_A), MITSUBISHI GALANT III (E1_A), MITSUBISHI GALANT III (E1_A), MITSUBISHI GALANT IV (E3_A), MITSUBISHI GALANT IV (E3_A), MITSUBISHI GALANT IV (E3_A), MITSUBISHI GALANT IV (E3_A), MITSUBISHI GALANT IV (E3_A), MITSUBISHI GALANT IV (E3_A), MITSUBISHI GALANT IV (E3_A), MITSUBISHI GALANT IV седан (E3_A), MITSUBISHI GALANT IV седан (E3_A), MITSUBISHI GALANT IV седан (E3_A), MITSUBISHI GALANT IV седан (E3_A), MITSUBISHI GALANT IV седан (E3_A), MITSUBISHI GALANT IV седан (E3_A), MITSUBISHI GALANT IV седан (E3_A), MITSUBISHI GALANT IV седан (E3_A), MITSUBISHI GALANT IV седан (E3_A), MITSUBISHI SPACE RUNNER (N1_W, N2_W), MITSUBISHI SPACE RUNNER (N1_W, N2_W), MITSUBISHI SPACE RUNNER (N1_W, N2_W), MITSUBISHI SPACE WAGON (N3_W, N4_W), MITSUBISHI SPACE WAGON (N3_W, N4_W), MITSUBISHI SPACE WAGON (N3_W, N4_W), MITSUBISHI SPACE WAGON (N3_W, N4_W), MITSUBISHI SPACE WAGON (N3_W, N4_W), MITSUBISHI SPACE WAGON (N3_W, N4_W)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SKF |
| Код запчастини | VKBA1970 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 36 мм |
| Внутрішній діаметр | 40 мм |
| Зовнішній діаметр | 80 мм |
| Конструктивні особливості | З ущільненням валу |
| Сумісність з моделлю | Space Wagon, Space Runner, Eclipse, Galant |
| Користувальницькі характеристики | |
| Запчастину | https://avtovega.com.ua/product/skf-vkba1970-kupit |
| Каталог | https://avtovega.com.ua/catalog |
| Код | VKBA1970/SKF |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 1 868 ₴



