Новинка
-10%

Комплект підшипника маточини колеса SKF SKF VKBA6751 LAND ROVER DISCOVERY III (LA_, TAA), LAND ROVER DISCOVERY
від 2 918,89 ₴
від 2 627 ₴
- В наявності
- Код: VKBA6751
+380 (99) 784-41-96
- +380 (67) 950-52-09
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Нові автозапчастини від офіційних постачальників за найкращими цінами, відправлення без попереднього планування. Телефонуйте, пишіть, замовляйте. Після реєстрації на нашому сайті https:/avtovega.com.ua дод. знижка-5% Автомобілі, для яких підходить запчастина комплектника маточини колеса SKF SKF VKBA6751 LAND ROVER DISCOVERY III (LA_, TAAA), LAND ROVERКомплект підшипника маточини колеса SKF SKF VKBA6751- SKF
- Ширина (мм): 51
- Внутрішній діаметр:50
- Зовнішній діаметр [мм]:89
- Применяемость:LAND ROVER DISCOVERY III (LA_, TAA), LAND ROVER DISCOVERY III (LA_, TAA), LAND ROVER DISCOVERY III (LA_, TAA), LAND ROVER DISCOVERY IV (LA), LAND ROVER DISCOVERY IV (LA), LAND ROVER DISCOVERY IV (LA), LAND ROVER DISCOVERY IV (LA), LAND ROVER DISCOVERY IV (LA), LAND ROVER DISCOVERY IV (LA), LAND ROVER DISCOVERY IV (LA), LAND ROVER RANGE ROVER SPORT (LS), LAND ROVER RANGE ROVER SPORT (LS), LAND ROVER RANGE ROVER SPORT (LS), LAND ROVER RANGE ROVER SPORT (LS), LAND ROVER RANGE ROVER SPORT (LS), LAND ROVER RANGE ROVER SPORT (LS), LAND ROVER RANGE ROVER SPORT (LS), LAND ROVER RANGE ROVER SPORT (LS), LAND ROVER RANGE ROVER SPORT (LS), LAND ROVER RANGE ROVER SPORT (LS)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SKF |
| Код запчастини | VKBA6751 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 51 мм |
| Внутрішній діаметр | 50 мм |
| Зовнішній діаметр | 89 мм |
| Сумісність з маркою | Land Rover |
| Сумісність з моделлю | Range Rover Sport, Discovery |
| Користувальницькі характеристики | |
| Запчастину | https://avtovega.com.ua/product/komplekt-podshipnika-stupicy-kolesa-skf-skf-vkba6751-kupit |
| Каталог | https://avtovega.com.ua/catalog |
| Код | VKBA6751/SKF |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 2 627 ₴



