Новинка
-10%

Комплект підшипника маточини колеса SKF SKF VKBA3645 AUDI Q7 (4L), AUDI Q7 (4L), AUDI Q7 (4L), AUDI Q7 (4L),
від 4 380 ₴
від 3 942 ₴
- В наявності
- Код: VKBA3645
+380 (99) 784-41-96
- +380 (67) 950-52-09
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Нові автозапчастини від офіційних постачальників за найкращими цінами, відправлення без попереднього планування. Телефонуйте, пишіть, замовляйте. Після реєстрації на нашому сайті https:/avtovega.com.ua дод. знижка -5% Автомобілі, для яких підходить запчастина комплектника маточини колеса SKF SKF VKBA3645 AUDI Q7 (4L), AUDI Q7 (4L), AUDI Q7 (4L), AUDI Q7 (4L), AUDI Q7Комплект підшипника маточини колеса SKF SKF VKBA3645- SKF
- Ширина (мм): 50
- Внутрішній діаметр: 51
- Зовнішній діаметр [мм]:96
- Додатковий артикул/додаткова інформація 2: з інтегрованим датчиком ABS
- Применяемость:AUDI Q7 (4L), AUDI Q7 (4L), AUDI Q7 (4L), AUDI Q7 (4L), AUDI Q7 (4L), AUDI Q7 (4L), AUDI Q7 (4L), AUDI Q7 (4L), AUDI Q7 (4L), AUDI Q7 (4L), AUDI Q7 (4L), AUDI Q7 (4L), AUDI Q7 (4L), PORSCHE CAYENNE (9PA, 955), PORSCHE CAYENNE (9PA, 955), PORSCHE CAYENNE (9PA, 955), PORSCHE CAYENNE (9PA, 955), PORSCHE CAYENNE (9PA, 955), PORSCHE CAYENNE (9PA, 955), PORSCHE CAYENNE (9PA, 955), PORSCHE CAYENNE (9PA, 955), PORSCHE CAYENNE (9PA, 955), PORSCHE CAYENNE (9PA, 955), PORSCHE CAYENNE (9PA, 955), PORSCHE CAYENNE (9PA, 955), VW TOUAREG (7LA, 7L6, 7L7), VW TOUAREG (7LA, 7L6, 7L7), VW TOUAREG (7LA, 7L6, 7L7), VW TOUAREG (7LA, 7L6, 7L7), VW TOUAREG (7LA, 7L6, 7L7), VW TOUAREG (7LA, 7L6, 7L7), VW TOUAREG (7LA, 7L6, 7L7), VW TOUAREG (7LA, 7L6, 7L7), VW TOUAREG (7LA, 7L6, 7L7), VW TOUAREG (7LA, 7L6, 7L7), VW TOUAREG (7P5), VW TOUAREG (7P5), VW TOUAREG (7P5), VW TOUAREG (7P5), VW TOUAREG (7P5)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SKF |
| Код запчастини | VKBA3645 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 50 мм |
| Внутрішній діаметр | 51 мм |
| Зовнішній діаметр | 96 мм |
| Конструктивні особливості | З датчиком ABS |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi, Porsche |
| Сумісність з моделлю | Touareg, Cayenne, Q7 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Запчастину | https://avtovega.com.ua/product/komplekt-podshipnika-stupicy-kolesa-skf-skf-vkba3645-kupit |
| Каталог | https://avtovega.com.ua/catalog |
| Код | VKBA3645/SKF |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 3 942 ₴



