Новинка
-10%

Комплект підшипника маточини колеса SKF SKF VKBA3522 MERCEDES-BENZ M-CLASS (W163), MERCEDES-BENZ M-CLASS
від 2 431,11 ₴
від 2 188 ₴
- В наявності
- Код: VKBA3522
+380 (99) 784-41-96
- +380 (67) 950-52-09
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Нові автозапчастини від офіційних постачальників за найкращими цінами, відправлення без попереднього планування. Телефонуйте, пишіть, замовляйте. Після реєстрації на нашому сайті https:/avtovega.com.ua дод. знижка -5% Автомобілі, для яких підходить запчастина комплектника маточини колеса SKF SKF VKBA3522 MERCEDES-BENZ M-CLASS (W163), MERCEDES-BENZ M-CLS (W3), Комплект підшипника маточини колеса SKF SKF VKBA3522- SKF
- Ширина (мм): 46
- Внутрішній діаметр:49
- Зовнішній діаметр [мм]:88
- Применяемость:MERCEDES-BENZ M-CLASS (W163), MERCEDES-BENZ M-CLASS (W163), MERCEDES-BENZ M-CLASS (W163), MERCEDES-BENZ M-CLASS (W163), MERCEDES-BENZ M-CLASS (W163), MERCEDES-BENZ M-CLASS (W163), MERCEDES-BENZ M-CLASS (W163), MERCEDES-BENZ M-CLASS (W163), MERCEDES-BENZ M-CLASS (W163)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SKF |
| Код запчастини | VKBA3522 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 46 мм |
| Внутрішній діаметр | 49 мм |
| Зовнішній діаметр | 88 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Користувальницькі характеристики | |
| Запчастину | https://avtovega.com.ua/product/komplekt-podshipnika-stupicy-kolesa-skf-skf-vkba3522-kupit |
| Каталог | https://avtovega.com.ua/catalog |
| Код | VKBA3522/SKF |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 2 188 ₴


