Новинка
-10%

Комплект підшипника маточини колеса SKF SKF VKBA3416 FIAT DOBLO Cargo (223), FIAT DOBLO Cargo (223), FIAT DOBLO
від 1 558,89 ₴
від 1 403 ₴
- В наявності
- Код: VKBA3416
+380 (99) 784-41-96
- +380 (67) 950-52-09
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Нові автозапчастини від офіційних постачальників за найкращими цінами, відправлення без попереднього планування. Телефонуйте, пишіть, замовляйте. Після реєстрації на нашому сайті https:/avtovega.com.ua дод. знижка-5% Автомобілі, для яких підходить запчастина комплектника маточини колеса SKF SKF VKBA3416 FIAT DOBLO Cargo (223), FIAT DOBLO Cargo (Комплект підшипника маточини колеса SKF SKF VKBA3416- SKF
- Ширина (мм):37
- Внутрішній діаметр:37
- Зовнішній діаметр [мм]:72
- Применяемость:FIAT DOBLO Cargo (223), FIAT DOBLO Cargo (223), FIAT DOBLO Cargo (223), FIAT DOBLO Cargo (223), FIAT DOBLO вэн (223, 119), FIAT DOBLO вэн (223, 119), FIAT DOBLO вэн (223, 119), FIAT DOBLO вэн (223, 119), FIAT FIORINO Pick up (146), FIAT FIORINO Pick up (146), FIAT FIORINO Pick up (146), FIAT FIORINO Pick up (146), FIAT FIORINO Pick up (146), FIAT FIORINO Pick up (146), FIAT FIORINO фургон (146), FIAT FIORINO фургон (146), FIAT FIORINO фургон (146), FIAT FIORINO фургон (146), FIAT FIORINO фургон (146), FIAT FIORINO фургон (146), FIAT FIORINO фургон (146), FIAT FIORINO фургон (146), FIAT STRADA пикап (178E), FIAT STRADA пикап (178E), FIAT STRADA пикап (178E), FIAT STRADA пикап (178E), FIAT TEMPRA (159), FIAT TEMPRA (159), FIAT TEMPRA (159), FIAT TEMPRA (159), FIAT TEMPRA S.W. (159), FIAT TEMPRA S.W. (159), FIAT TEMPRA S.W. (159), FIAT TEMPRA S.W. (159)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SKF |
| Код запчастини | VKBA3416 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 37 мм |
| Внутрішній діаметр | 37 мм |
| Зовнішній діаметр | 72 мм |
| Сумісність з маркою | Fiat |
| Сумісність з моделлю | Fiorino, Doblo, Tempra |
| Користувальницькі характеристики | |
| Запчастину | https://avtovega.com.ua/product/komplekt-podshipnika-stupicy-kolesa-skf-skf-vkba3416-kupit |
| Каталог | https://avtovega.com.ua/catalog |
| Код | VKBA3416/SKF |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 1 403 ₴



