Новинка
-10%

Комплект підшипника маточини колеса SKF SKF VKBA3237 TOYOTA CAMRY (_CV1_, _XV1_, _V1_), TOYOTA CAMRY (_CV1_,
від 2 125,56 ₴
від 1 913 ₴
- В наявності
- Код: VKBA3237
+380 (99) 784-41-96
- +380 (67) 950-52-09
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Нові автозапчастини від офіційних постачальників за найкращими цінами, відправлення без попереднього планування. Телефонуйте, пишіть, замовляйте. Після реєстрації на нашому сайті https:/avtovega.com.ua дод. знижка-5% Автомобілі, для яких підходить запчастина комплектника маточини колеса SKF SKF VKBA3237 TOYOTA CAMRY (_CV1_, _XV1_, _V1_), TOYOTAКомплект підшипника маточини колеса SKF SKF VKBA3237- SKF
- Ширина (мм): 45
- Внутрішній діаметр:43
- Зовнішній діаметр [мм]: 82
- Применяемость:TOYOTA CAMRY (_CV1_, _XV1_, _V1_), TOYOTA CAMRY (_CV1_, _XV1_, _V1_), TOYOTA CAMRY (_CV2_, _XV2_), TOYOTA CAMRY (_CV2_, _XV2_), TOYOTA CAMRY (_CV2_, _XV2_), TOYOTA CAMRY (_CV2_, _XV2_), TOYOTA CAMRY Station Wagon (_XV1_, _CV1_, _V10), TOYOTA CAMRY Station Wagon (_XV1_, _CV1_, _V10), TOYOTA MR 2 II (SW2_), TOYOTA MR 2 II (SW2_), TOYOTA MR 2 II (SW2_), TOYOTA PICNIC (_XM10), TOYOTA PICNIC (_XM10), TOYOTA PICNIC (_XM10)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SKF |
| Код запчастини | VKBA3237 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 45 мм |
| Внутрішній діаметр | 43 мм |
| Зовнішній діаметр | 82 мм |
| Сумісність з маркою | Lexus, Toyota |
| Сумісність з моделлю | Camry, MR2, RX, Picnic |
| Користувальницькі характеристики | |
| Запчастину | https://avtovega.com.ua/product/komplekt-podshipnika-stupicy-kolesa-skf-skf-vkba3237-kupit |
| Каталог | https://avtovega.com.ua/catalog |
| Код | VKBA3237/SKF |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 1 913 ₴



