Новинка
-10%

Комплект подшипника ступицы колеса SKF SKF VKBA3236 SUBARU FORESTER (SF), SUBARU FORESTER (SF), SUBARU
від 2 007,78 ₴
від 1 807 ₴
- В наявності
- Код: VKBA3236
+380 (99) 784-41-96
- +380 (67) 950-52-09
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Нові автозапчастини від офіційних постачальників за найкращими цінами, відправлення без попереднього планування. Телефонуйте, пишіть, замовляйте. Після реєстрації на нашому сайті https:/avtovega.com.ua дод. знижка -5% Автомобілі, для яких підходить запчастина комплектника маточини колеса SKF SKF VKBA3236 SUBARU FORESTER (SF), SUBARU FORESTER (SF), SUBARU FORESTER (SF), SUКомплект підшипника маточини колеса SKF SKF VKBA3236- SKF
- Ширина (мм): 52
- Внутрішній діаметр:38
- Зовнішній діаметр [мм]: 65
- Ширина 2 [мм]:48
- Применяемость:SUBARU FORESTER (SF), SUBARU FORESTER (SF), SUBARU FORESTER (SF), SUBARU FORESTER (SF), SUBARU FORESTER (SG), SUBARU FORESTER (SG), SUBARU FORESTER (SG), SUBARU FORESTER (SG), SUBARU FORESTER (SG), SUBARU IMPREZA купе (GFC), SUBARU IMPREZA купе (GFC), SUBARU IMPREZA купе (GFC), SUBARU IMPREZA Наклонная задняя часть, SUBARU IMPREZA седан (GC), SUBARU IMPREZA седан (GC), SUBARU IMPREZA седан (GC), SUBARU IMPREZA седан (GC), SUBARU IMPREZA седан (GC), SUBARU IMPREZA седан (GC), SUBARU IMPREZA седан (GC), SUBARU IMPREZA седан (GD), SUBARU IMPREZA седан (GD), SUBARU IMPREZA седан (GD), SUBARU IMPREZA седан (GD), SUBARU IMPREZA седан (GD), SUBARU IMPREZA (GUU IMPREZA-S універсал (GF), SUBARU IMPREZA універсал (GF), SUBARU IMPREZA універсал (GF), SUBARU IMPREZA універсал (GF), SUBARU IMPREZA універсал (GF), SUBARU IMPREZA універсал (GFUFU IMPREA універсал (G), SUBARUBARUPRA універсал (G), SUBARUMPREZA універсал (GG), SUBARU IMPREZA універсал (GG), SUBARU IMPREZA універсал (GG), SUBARU IMPREZA універсал (GGG), SUBARU IMPREZA універсал (GGG), SUBARU LEGACY I (BC), SUBARU універсал BJF), SUBARU LEGACY II (BD, BG), SUBARU LEGACY II (BD, BG), SUBARU LEGACY II (BD, BG), SUBARU LEGACY II (BD, BG), SUBARU LEGACY II универсал (BD, BG), SUBARU LEGACY II универсал (BD, BG), SUBARU LEGACY II универсал (BD, BG), SUBARU LEGACY II универсал (BD, BG), SUBARU LEGACY OUTBACK (BG)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SKF |
| Код запчастини | VKBA3236 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 52 мм |
| Внутрішній діаметр | 38 мм |
| Зовнішній діаметр | 65 мм |
| Конструктивні особливості | З ущільненням валу |
| Сумісність з маркою | Subaru |
| Сумісність з моделлю | Forester, Legacy Outback, Impreza, Legacy |
| Користувальницькі характеристики | |
| Запчастину | https://avtovega.com.ua/product/komplekt-podshipnika-stupicy-kolesa-skf-skf-vkba3236-kupit |
| Каталог | https://avtovega.com.ua/catalog |
| Код | VKBA3236/SKF |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 1 807 ₴


