Новинка
-10%

Комплект підшипника маточини колеса OPTIMAL 982960 LEXUS LX (URJ201), TOYOTA LAND CRUISER 200 (VDJ2_, UZJ2_),
від 5 415,56 ₴
від 4 874 ₴
- В наявності
- Код: 982960
+380 (99) 784-41-96
- +380 (67) 950-52-09
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Нові автозапчастини від офіційних постачальників за найкращими цінами, відправлення без попереднього планування. Телефонуйте, пишіть, замовляйте. Після реєстрації на нашому сайті https:/avtovega.com.ua дод. знижка -5% Автомобілі, для яких підходить запчастина комплектника маточини колеса OPTIMAL 982960 LEXUS LX (URJ201), TOYOTA LAND CRUISER 200 (VDJ2_, UZJ2_), TOYOTA LANDRUISER 200 (D_2,Комплект підшипника маточини колеса OPTIMAL 982960- OPTIMAL
- Місце встановлення: праворуч
- Місце встановлення: Задній міст
- Применяемость:LEXUS LX (URJ201), TOYOTA LAND CRUISER 200 (VDJ2_, UZJ2_), TOYOTA LAND CRUISER 200 (VDJ2_, UZJ2_), TOYOTA LAND CRUISER 200 (VDJ2_, UZJ2_), TOYOTA LAND CRUISER 200 (VDJ2_, UZJ2_), TOYOTA LAND CRUISER 200 (VDJ2_, UZJ2_), TOYOTA LAND CRUISER 200 (VDJ2_, UZJ2_)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | OPTIMAL |
| Код запчастини | 982960 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 67 мм |
| Внутрішній діаметр | 49 мм |
| Зовнішній діаметр | 100 мм |
| Сумісність з маркою | Lexus, Toyota |
| Сумісність з моделлю | Land Cruiser |
| Користувальницькі характеристики | |
| Запчастину | https://avtovega.com.ua/product/optimal-982960-kupit |
| Каталог | https://avtovega.com.ua/catalog |
| Код | 982960/OPTIMAL |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 4 874 ₴


