Новинка
-10%

Комплект підшипника маточини колеса OPTIMAL 911383 HONDA CIVIC V Hatchback (EG), HONDA CIVIC V Hatchback (EG),
від 1 486,67 ₴
від 1 338 ₴
- В наявності
- Код: 911383
+380 (99) 784-41-96
- +380 (67) 950-52-09
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Нові автозапчастини від офіційних постачальників за найкращими цінами, відправлення без попереднього планування. Телефонуйте, пишіть, замовляйте. Після реєстрації на нашому сайті https:/avtovega.com.ua дод. знижка -5% Автомобілі, для яких підходить запчастина комплектника маточини колеса OPTIMAL 911383 HONDA CIVIC V Hatchback (EG), HONDA CIVIC V Hatchback (EG), Комплект підшипника маточини колеса OPTIMAL 911383- OPTIMAL
- Ширина (мм): 41
- Внутрішній діаметр:43
- Зовнішній діаметр [мм]:79
- Місце встановлення: передній міст
- Місце встановлення: Зліва
- Місце встановлення: праворуч
- Ширина 2 [мм]:38
- Применяемость:HONDA CIVIC V Hatchback (EG), HONDA CIVIC V Hatchback (EG), HONDA CIVIC V Hatchback (EG), HONDA CIVIC V Hatchback (EG), HONDA CIVIC V Hatchback (EG), HONDA CIVIC V купе (EJ), HONDA CIVIC V купе (EJ), HONDA CIVIC V купе (EJ), HONDA CIVIC V купе (EJ), HONDA CIVIC V седан (EG, EH), HONDA CIVIC V седан (EG, EH), HONDA CIVIC V седан (EG, EH), HONDA CIVIC VI Aerodeck (MB, MC), HONDA CIVIC VI Aerodeck (MB, MC), HONDA CIVIC VI Aerodeck (MB, MC), HONDA CIVIC VI Aerodeck (MB, MC), HONDA CIVIC VI Aerodeck (MB, MC), HONDA CIVIC VI Aerodeck (MB, MC), HONDA CIVIC VI Fastback (MA, MB), HONDA CIVIC VI Fastback (MA, MB), HONDA CIVIC VI Fastback (MA, MB), HONDA CIVIC VI Fastback (MA, MB), HONDA CIVIC VI Fastback (MA, MB), HONDA CIVIC VI Fastback (MA, MB), HONDA CIVIC VI Fastback (MA, MB), HONDA CIVIC VI Fastback (MA, MB), HONDA CIVIC VI Fastback (MA, MB), HONDA CIVIC VI Fastback (MA, MB), HONDA CIVIC VI Hatchback (EJ, EK), HONDA CIVIC VI Hatchback (EJ, EK), HONDA CIVIC VI Hatchback (EJ, EK), HONDA CIVIC VI Hatchback (EJ, EK), HONDA CIVIC VI Hatchback (EJ, EK), HONDA CIVIC VI купе (EJ, EM1), HONDA CIVIC VI купе (EJ, EM1), HONDA CIVIC VI купе (EJ, EM1), HONDA CIVIC VI седан (EJ, EK), HONDA CIVIC VI седан (EJ, EK), HONDA CIVIC VI седан (EJ, EK), HONDA CIVIC VI седан (EJ, EK), HONDA CIVIC VII Hatchback (EU, EP, EV), HONDA CIVIC VII Hatchback (EU, EP, EV), HONDA CIVIC VII Hatchback (EU, EP, EV), HONDA CIVIC VII Hatchback (EU, EP, EV), HONDA CIVIC VII Hatchback (EU, EP, EV), HONDA CIVIC VII Hatchback (EU, EP, EV), HONDA CIVIC VII купе (EM2), HONDA CIVIC VII купе (EM2), HONDA CIVIC VII купе (EM2), HONDA CIVIC VII седан (ES), HONDA CIVIC VII седан (ES), HONDA CIVIC (ES), HONDA CIVIC (ES), HONDA CIXC, CIDEDSES, HON CIXEHDE, HON CRXEH, CIDE, HON EG), HONDA CRX III (EH, EG), HONDA HR-V (GH), HONDA HR-V (GH), HONDA HR-V (GH), HONDA INTEGRA купе (DC2, DC4)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | OPTIMAL |
| Код запчастини | 911383 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 41 мм |
| Внутрішній діаметр | 43 мм |
| Зовнішній діаметр | 79 мм |
| Сумісність з маркою | Rover, Honda |
| Сумісність з моделлю | Integra, 45, Civic, 400, HR-V |
| Користувальницькі характеристики | |
| Запчастину | https://avtovega.com.ua/product/optimal-911383-kupit |
| Каталог | https://avtovega.com.ua/catalog |
| Код | 911383/OPTIMAL |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 1 338 ₴


