Новинка
-10%

Комплект підшипника маточини колеса OPTIMAL 302257 FORD TRANSIT фургон (FA_ _), FORD TRANSIT фургон (FA_ _),
від 3 714,44 ₴
від 3 343 ₴
- В наявності
- Код: 302257
+380 (99) 784-41-96
- +380 (67) 950-52-09
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Нові автозапчастини від офіційних постачальників за найкращими цінами, відправлення без попереднього планування. Телефонуйте, пишіть, замовляйте. Після реєстрації на нашому сайті https:/avtovega.com.ua дод. знижка -5% Автомобілі, для яких підходить запчастина Комплект підшипника маточини колеса OPTIMAL 302257 FORD TRANSIT фургон (FA_ _), FORD TRANSIT фургон (FA_ _), FORD TRANSITКомплект підшипника маточини колеса OPTIMAL 302257- OPTIMAL
- Ширина (мм): 90
- тип приводу: Привод на передні колеса
- Внутрішній діаметр:37
- Зовнішній діаметр [мм]:190
- Шини: для одинарних шин
- Місце встановлення: Зліва
- Місце встановлення: праворуч
- Місце встановлення: Задній міст
- Гальмівна динаміка/динаміка руху: для автомобілів з ABS
- Застосовуваність:FORD TRANSIT фургон (FA_ _), FORD TRANSIT фургон (FA_ _), FORD TRANSIT фургон (FA_ _), FORD TRANSIT фургон (FA_ _), FORD TRANSIT фургон (FA_ _), FORD TRANSIT фургон (FA_ _), FORDikenT фургон (FA_ _) TRANSIT фургон (FA_ _), FORD TRANSIT фургон (FA_ _), FORD TRANSIT фургон (FA_ _)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | OPTIMAL |
| Код запчастини | 302257 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 90 мм |
| Внутрішній діаметр | 37 мм |
| Зовнішній діаметр | 190 мм |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Transit |
| Користувальницькі характеристики | |
| Запчастину | https://avtovega.com.ua/product/optimal-302257-kupit |
| Каталог | https://avtovega.com.ua/catalog |
| Код | 302257/OPTIMAL |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 3 343 ₴


